konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkiePierwszy mecz branży eventowej – Agencje Eventowe kontra Klienci – został rozegrany na Stadionie Legii Warszawa. Piłkarski pojedynek zakończył się remisem 1:1, a o ostatecznym zwycięstwie drużyny Klientów zadecydowały rzuty karne (3:1). Mecz jest kolejnym przedsięwzięciem portalu MeetingPlanner.pl podjętym w celu integracji środowiska eventowego oraz budowania świadomości wartości narzędzi z zakresu event marketingu. Współorganizatorem MP Legia Cup jest Legia Biznes. 
 
 
 
Na Stadionie Legii Warszawa stanęły naprzeciwko siebie drużyny przedstawicieli agencji eventowych, incentive travel, PCO, marketingu zintegrowanego i ich klientów, reprezentujących korporacje i instytucje. Spotkanie na żywo komentowane było przez jednego z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych, Mateusza Borka. Drużyny poprowadził sztab trenerski w składzie: Władysław Żmuda, Rafał Janas, Andrzej Krzyształowicz oraz Piotr Świerczewski i Dariusz Jackiewicz. Sędzią głównym podczas meczu eventowców był Krzysztof „Laguna” Łaniecki a na liniach wspierali go Michał Szczepanik i Marcin Fronczak. W bramce stanęli Radosław Majdan (drużyna Klientów) i Grzegorz Jędrzejewski (drużyna Agencji Eventowych) z Reprezentacji Artystów Polskich. Funkcję kapitanów przyjęli – w drużynie Klientów Karol Kamas (Bank BGŻ), w drużynie agencji Szymon Walkiewicz (Walk).
 
Pierwszego gola strzelił pod koniec pierwszej połowy Aleksander Wencel (Brown-Forman), dając tym samym prowadzenie drużynie Klientów. Wyrównującą bramkę zdobył Wojciech Cłapiński (El Padre), który wykonał rzut karny podyktowany za faul Radosława Majdana. Wynik jeden do jednego, mimo ogromnego zaangażowania i walki po obu stronach boiska, utrzymał się do 90. minuty spotkania. O ostatecznym zwycięstwie zadecydowała seria rzutów karnych. I tu znów lepsi okazali się Klienci. Radosława Majdana pokonał Piotr Markowski (Mea Group), natomiast Grzegorza Jędrzejewskiego – Krzysztof Zając (Orange), strzelec pierwszego gola w meczu Aleksander Wencel (Brown-Forman) i autor ostatniego celnego strzału Radosław Majdan. 
 
 
 
Po uroczystej dekoracji medalowej Puchar zwycięskiej drużynie wręczyli SylwiaBanaszewska, dyrektor zarządzająca MeetingPlanner.pl i Maciej Szewczyk, kierownik Działu Hospitality i Konferencji Legii.
 
Wszyscy zawodnicy byli pod ogromnym wrażeniem wydarzenia, w którym braliśmy udział. Od kilku z nich usłyszałem, że miało to wymiar spełnienia marzeń i nie inaczej było w moim przypadku. Ciekawym pomysłem było zorganizowanie przedmeczowego treningu - to pozwoliło lepiej poznać nowych kolegów z drużyny ale również przynajmniej teoretycznie przygotować się do wyzwań prawdziwego meczu. Atmosfera w szatni była doskonała, na oczach wszystkich zawodników widać było pełną koncentrację ale również i pewność siebie – zwłaszcza po prezentacji założeń taktycznych zaprezentowanych przez trenera Świerczewskiego. Nie mieliśmy świadomości, co zaprezentują nasi przeciwnicy, ale trzymając się taktyki Adam Małysza – liczy się tylko najbliższy skok - vide mecz, z podniesionymi głowami wychodziliśmy na stadion. Potem był już sam mecz a jego dramaturgii nie przewidziałby chyba nawet sam Hitchcock, nie wspominając już o „karnym” happy-endzie... Brak słów! Kapitalna atmosfera na trybunach, zacięta ale fair piłkarska walka na boisku, do tego to wszystko na tak niepowtarzalnym stadionie – powiedział Aleksander Wencel. 
 
Co prawda branża eventowa jest już coraz bardziej zintegrowana, co pokazuje wiele podejmowanych przez nas inicjatyw, ale mecz Agencje Eventowe kontra Klienci był w procesie tej integracji krokiem bardzo ważnym, żeby nie powiedzieć siedmiomilowym. Atmosfera w szatni, a poźniej zaangażowanie na boisku pokazały, że nie tylko się szanujemy, ale także potrafimy razem grać do jednej bramki i zmierzać do wspólnego celu. Może brzmi to banalnie, ale takie właśnie komentarze dominowały po rozegranym spotkaniu. Oczywiście zdrowe sportowe emocje nie pozwalają nie myśleć o rewanżu. Dlatego czekamy na kolejną edycję tego wydarzania, które moim zdaniem powinno stać się branżową tradycją – mówi Wojciech Cłapiński. 
 
Na trybunach zasiedli przedstawiciele wszystkich sektorów branży eventowej (ponad dziewięciuset kibiców), dopingując swoich zawodników wyposażeni w transparenty, flagi i banery. Kibice mogli także spróbować swoich sił w przygotowanych przez Trias stanowiskach kinetycznych. O najmłodszych kibiców zadbali artyści z grupy Mimello. Partnerem sportowym wydarzenia była Fundacja Kibica, która m.in. przygotowała dla wszystkich uczestników pamiątkowe Karty Kibica. 
 
W przerwie meczu w bramce stanął Radosław Korczak, kierownik ds. sportu i rekreacji nowo powstającego Hotelu Arłamów, który podczas konkursu rzutów karnych dla publiczności wystąpił w roli bramkarza. Troje najlepszych strzelców otrzymało vouchery na pobyt w Hotelu Arłamów w Bieszczadach. 
 
Tuż przed dekoracją zwycięzców na kilkanaście sekund zgasły wszystkie światła. „Blackout” był wstępem do prezentacji Stadionu Legii w zupełnie nowym świetle podczas show przygotowanego przez Trias. 
 
 
Podczas after party, które odbyło się w Centrum Biznesowym Legii, salach Gold i Silver, wystąpił zespół Bedroom Project. 
 
Bardzo cieszymy się, że tego typu wydarzenie odbyło się właśnie na naszym stadionie. To dla nas ważne, aby Legia Warszawa kojarzyła się nie tylko z miejscem wspaniałych imprez sportowych, ale także konferencji, bankietów i innych spotkań biznesowych. Mamy nadzieję, że w przyszłości jeszcze niejednokrotnie będziemy gospodarzem podobnych imprez – powiedział Maciej Szewczyk.
 
MP Legia Cup to kolejny projekt zainicjowany i realizowany przez MeetingPlanner.pl, który służyć ma integracji środowiska eventowego, pokazaniu wartości, jakie dla marek i uczestników wydarzeń, ma marketing doświadczeń i wszelkiego rodzaju spotkania. Chcemy także, żeby dzięki takim przedsięwzięciom branża, w której powstają niesamowite projekty, w której – żeby osiągnąć sukces – trzeba łączyć bardzo wiele kompetencji, i której działalność przynosi przede wszystkim wymierne biznesowe efekty, była bardziej widoczna i doceniona – podsumowuje Sylwia Banaszewska.
 
Partnerami MP Legia Cup 2013 byli Legia Biznes, Trias Venue & Event Support, Belvedere Catering by Design, Design4Rent, Viva System, Pitted Cherries, Fine Wine & Spirits, Individual Agencja Hostess i Modelek i Arłamów Hotel, Fundacja Kibica. 
Mecz Agencje Eventowe kontra Klienci odbył się 5 września. 
 
 
 
Więcej szczegółów na temat meczu znajdą Państwo na stronie: 
 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism