konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie Rentowny Hotel – konferencja właścicieli i menedżerów hoteli już 20 listopada w Warszawie

 
Jak skutecznie zarządzać hotelem w 2014 roku?
 
Do listopadowego kalendarium imprez hotelarskich dołączyła Ogólnopolska Konferencja Właścicieli i Menedżerów Hoteli. Pierwsza edycja konferencji odbędzie się już 20 listopada w hotelu Sound Garden w Warszawie. Organizatorem jest Forum Press Sp. z o.o., wydawca nowego magazynu branżowego „BiznesHotel”, a patronat nad nią objął Złoty Standard w obsłudze Gości – Hotele i Obiekty Hotelarskie, program na rzecz podnoszenia jakości usług w branży hotelarskiej. 
 
Czym organizatorzy wydarzenia chcą je wyróżnić spośród już funkcjonujących imprez hotelarskich? Przede wszystkim nowoczesnym, praktycznym podejściem. 
Chcemy dostarczyć menedżerom obiektów hotelarskich skuteczne narzędzia w zarządzaniu zorientowanym na sukces, sprawdzone metody podnoszenia obłożenia w hotelach i prowadzenia rentownego biznesu konferencyjnego ‑ mówi Maciej Podgórski, menadżer projektu. - Na przykładach udanych inwestycji hotelowych z lat 2010-2013 i dobrych praktyk w zarządzaniu chcemy pokazać, jakie decyzje należy podjąć, aby stworzyć w hotelu uniwersalne miejsce, które przyciągnie zarówno klienta indywidualnego, jak i biznesowego, w jaki sposób maksymalizować frekwencję w hotelu po jak najwyższej cenie i jak zapobiegać nadużyciom ze strony personelu i gości.
 
Program konferencji powstał w oparciu o badanie potrzeb w 300 wybranych obiektach hotelarskich, a także doświadczenia ponad 260 audytów obsługi klienta w obiektach hotelarskich przeprowadzonych w ciągu ostatnich ponad 2 lat w ramach programu Złoty Standard. 
Działalność hotelowa to nie tylko wskaźniki ekonomiczne, przychody i koszty – podkreśla Regina Berdy, dyrektor programu Złoty Standard w obsłudze Gości – Hotele i Obiekty Hotelarskie, patrona konferencji. ‑ Chcemy pokazać, w jaki sposób wysokie standardy obsługi Gości przekładają się na wzrost przychodów hotelu.
 
W programie konferencji znalazło się 7 bloków tematycznych obejmujących tematykę inwestowania, zarządzania, sprzedaży i marketingu hotelowego oraz hotelowej restauracji. Do ich poprowadzenia zaproszeni zostali m.in.: Alex Kloszewski, dyrektor Działu Inwestycji Hotelowo-Rekreacyjnych oraz partner w firmie Colliers International Poland; Natalia Białobrzeska - trenerka biznesu i menedżerka, współpracująca z The Training Associates w Massachussets w USA w zakresie webinarów dla branży hotelarskiej; Anna Malec-Wąs, wybitny architekt o międzynarodowym doświadczeniu przy realizacji projektów architektonicznych, urbanistycznych, aranżacji wnętrz, SPA & Wellness i krajobrazu; Krzysztof Stęplowski, specjalista marketingu internetowego w hotelarstwie oraz Piotr Tabor, dyrektor zarządzający Grupy Hotelowo-Turystycznej SANTUR, Centrum Konferencyjno-Bankietowego Dwór Dwikozy ***, ekspert w dziedzinie zarządzania hotelami i sieciami hotelowymi, trener Akademii Złotego Standardu, pasjonat nowoczesnych technologiami w biznesie turystycznym i zarządzania poprzez motywowanie i rozwój pracowników. Spotkanie podsumuje otwarty panel dyskusyjny. 
 
Konferencja będzie również okazją do wręczenia certyfikatów Złoty Standard obiektom hotelarskim wyróżnionym za najwyższe standardy obsługi Gości w III kwartale 2013 r. Podczas niej odbędzie się także premiera nowego magazynu branżowego „BiznesHotel” dedykowanego menedżerom hotelarstwa. 
 
Informacje dla prasy i akredytacje na konferencję:
Maria Kozerska
Kierownik Promocji 
FORUM Press Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
tel. 61 66 83 144
e-mail: maria.kozerska@forum-press.com.pl
 

 

 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism