konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre nagrodzony podczas gali Business Traveller Awards 2013

 
 
Hilton Warsaw ponownie okrzyknięty najlepszym hotelem biznesowym w Polsce.


 
 
Na uroczystej gali wręczenia nagród Business Traveller, która odbyła się 11 grudnia 2013 roku w Pałacyku Sobańskich w Warszawie, Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre został nagrodzony tytułem „Najlepszy Hotel Biznesowy w Polsce” w ramach pierwszej edycji plebiscytu czytelników miesięcznika Business Traveller Poland. Usytuowany w centrum miasta, Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre, to najnowocześniejszy hotel w stolicy, utrzymany w niepowtarzalnym współczesnym stylu. Dysponuje największą powierzchnią kongresową w sercu Warszawy, mogącą pomieścić ponad 2000 gości. Goście mogą cieszyć się komfortem, najnowszymi udogodnieniami oraz pięknymi widokami na Warszawę i poznawać wspaniały smak Polski.
 
W trakcie gali, w której wzięło udział ponad siedemdziesięciu zaproszonych gości, zostali wyłonieni zwycięzcy w aż 22 kategoriach, m.in Najlepsze Lotnisko w Polsce, Europie, na Świecie, Najlepszy Program Lojalnościowy czy Najlepszy Sojusz Lotniczy. Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre został zwycięzcą w kategorii „Najlepszy Hotel Biznesowy w Polsce”, a sieć Hilton Worldwide została okrzyknięta „Najlepszą Biznesową Siecią Hotelową na świecie”. 
 
Gale Business Traveller Awards mają bogatą historię, gdyż organizowane są przez większość narodowych edycji na całym świecie, m.in. w Chinach, Ameryce, Afryce czy na Bliskim Wschodzie. W Polsce była to pierwsza edycja plebiscytu przeprowadzonego wśród czytelników Business Traveller, w którym wzięło udział niemal tysiąc podróżujących biznesmanów i travel managerów, organizujących podróże służbowe w firmach i korporacjach. 
 
To już drugi raz w tym roku, gdy Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre został okrzyknięty najlepszym hotelem biznesowym, gdyż we wrześniu zdobył tytuł Najlepszego Polskiego Hotelu Biznesowego w finale prestiżowego konkursu  World Travel Awards 2013. 
 
Więcej infromacji o Hilton Warsaw można znaleźć na stronie www.warsaw.hilton.com, www.hiltonwarsaw.pl oraz na profilu www.facebook.com/hiltonwarsaw
 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism