konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie

Naj-Debiut Roku 2013 wg magazynu Hotelarz

Mimo trzynastki, mijający rok był dla hotelu DoubleTree by Hilton bardzo udany. Obiekt, którego inwestorem jest Grupa TOYA, otrzymał kolejne wyróżnienie. Tym razem hotel został doceniony przez jury konkursu 7 NAJ ROKU, organizowanego przez redakcję magazynu „Hotelarz”. 

Magazyn „Hotelarz” już po raz czwarty nagradza ludzi, hotele, marki i sieci, które odegrały istotną rolę w kształtowaniu polskiego rynku hotelarskiego w mijającym roku. Redakcja podkreśla w ten sposób branżowe wydarzenia warte uwagi. Nagrody przyznawane są w siedmiu kategoriach: Naj-Debiut Roku, Naj-Człowiek Roku, Naj-Marka Roku, Naj-Sieć Roku, Najgorętsze Miejsce Roku, Naj-Suma Roku, Naj-Wydarzenie Roku Przyszłego. 

DoubleTree by Hilton Łódź został wybrany Naj-Debiutem Roku 2013. wyróżniania uzasadniając wyróżnienie, jury wymieniło pomysł wykorzystania przestrzeni dawnej WFF, światową markę oraz rzetelność i solidność inwestora – Grupy TOYA. Co ważne, redakcja Hotelarza doceniła także Łódź, wybierając ją Najgorętszym Miejscem na rynku hotelarskim w roku 2013. Łódź w rankingu magazynu wyprzedziła Warszawę oraz Warmię i Mazury. 

Proces budowy hotelu, a także starania by w historyczne tereny przy Łąkowej 29 tchnąć nowego ducha zakończył się pełnym sukcesem. Jesteśmy dumni, że nasza praca spotyka się uznaniem. Nagroda w konkursie Hotelarza jest dowodem na to, że starania się opłaciły, a włożone w projekt serce i energia kiełkują wyróżnieniami. – mówi Łukasz Myszka, PR Manager Grupy TOYA. forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism