konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie

Strefamice.pl – nowy blog branżowy o obiektach

 

Blogosfera wzbogaciła się o nowy eventowy blog dedykowany lokacjom i miejscom spotkań. Autorką jest Anna Nowakowska, Członek Zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej.


StrefaMICE.pl to przede wszystkim blog o ciekawych i interesujących lokacjach oraz miejscach spotkań w Polsce i na świecie. Czytelnik będzie mógł tu odnaleźć informacje o obiektach konferencyjnych i kongresowych, halach wystawienniczych, stadionach, ośrodkach sportowych, hotelach, pałacach, dworkach itp. Autorka zamierza również przybliżać nowości, trendy, ciekawe rozwiązania wyszperane na różnych targach branżowych i innych wydarzeniach dotyczących szeroko rozumianego MICE Venue 
 
Anna Nowakowska:Zawsze fascynowały mnie obiekty i miejsca spotkań. W ostatnim czasie sporo uwagi poświęcam też destynacjom i marketingu miejsc. Przez 12 lat aktywności w branży, miałam przyjemność pracować w wyjątkowych hotelach i centrach konferencyjnych. Z doświadczenia wiem także, jak ważna jest rzetelna informacja dla event managerów o miejscu, w którym chcą przeprowadzić event. Stworzenie bloga o tematyce venue jest dla mnie szansą na przekazanie moich spostrzeżeń i mam nadzieję, że będzie wsparciem dla organizatorów, jak również dla menadżerów obiektów.”
 
Nowakowska swoją wiedzę w tym zakresie przekazuje także uczestnikom Studium Podyplomowego Event Management przy Wydziale Zarządzania na UW oraz studentom Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji . Z założenia StrefaMICE.pl ma być miejscem dialogu w obszarze tematyki Meetings Incentive Conference Events. 
 
Anna Nowakowska: „Eventy są na świecie jednym z podstawowych działań marketingowych i wiele miejsca poświęca się również samym obiektom, jako ich nieodłącznej części. W polskiej branży eventowej istnieje wiele portali dedykowanych wyszukaniu odpowiedniej lokacji z cennymi informacjami. Chciałabym by mój blog był ich rozszerzeniem, by prezentował punkt widzenia zawodowca zwracającego uwagę na szczegóły i tym samym uzupełniał podstawową wiedzę o potencjale danych miejsc eventowych.”
 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism