konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie

Hotel Matecznik – budujemy hotel z Natury

 


Hotel Matecznik, powstający dumnie w Białowieży, sercu Krainy Żubra, przygotowuje się do wiosny i sezonu urlopowego. Do otwarcia obiektu pozostało tylko kilka miesięcy. 
 
Wiosna to czas kiedy przyroda budzi się do życia. W puszczy rozprzestrzenia się zapach drzew i leśnych kwiatów. Ptaki śpiewają, a wiosenne słońce muska nasze twarze. Hotel Matecznik, który nie jest celem, a przystanią w wędrówce do Puszczy Białowieskiej i przewodnikiem po nieskażonej od wieków przyrodzie, również obudzi się do życia. 
 
Kameralny charakter (35 pokoi), naturalna sezonowa kuchnia, Spa & Wellness, funkcjonalność biznesowa i życzliwi ludzie. To cechy opiekuńczego Matecznika.
 
Klientom biznesowym przygotowaliśmy wielofunkcyjną przestrzeń do organizacji eventów. Hotel Matecznik dysponuje dwiema salami konferencyjnymi z możliwością połączenia, mogącymi pomieścić w ustawieniu teatralnym 76 osób oraz 10-osobową salą VIP. Spotkania większych grup mogą się odbyć w dwóch salach restauracyjnych, które po połączeniu, w ustawieniu teatralnym, pomieszczą do 150 osób jednocześnie. W ustawieniu biesiadnym restauracja przyjmie do 115 osób. 
 
Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny i audiowizualny. Każda została przystosowana do organizacji eventów. Zastosowany system haków obciążeniowych oraz kratownic umożliwia zainstalowanie sprzętu oświetleniowego oraz okablowania na podwieszeniu pod sufitem, bez konieczności ingerencji w przestrzeń gości. Dodatkowo zadbano m.in. o odpowiednie zabezpieczenie prądowe (32A), wygodną lokalizację gniazd prądowych, rozkładany parkiet, system przesuwnych ścian, klarowne zasady współpracy.
 
Aktualnie w obiekcie trwają prace wykończeniowe, ekipy robotników pracują w pocie czoła, a dział marketingu i managerowie opracowują pomysły na atrakcyjne spędzanie wolnego czasu. 

Otwarcie Hotelu Matecznik już 1 maja 2014 roku. 
Wejdź do środka i odpocznij chwilę. Zapraszamy!

O szczegóły oferty zapytaj w dziale marketingu: marketing@hotelmatecznik.pl
 
Hotel Matecznik powstaje dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej
 
 
 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism