konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie

Sieć Westin Hotels & Resorts zachęca podróżnych do odkrycia świata dobrego samopoczucia i inwestuje miliony dolarów w kampanię promującą zrównoważony styl życia.

Marka Westin wprowadza roczną kampanię pod hasłem „Ruch Dobrego Samopoczucia”, której celem będzie poprawa jakości życia gości oraz pracowników hoteli na całym świecie. W ramach kampanii realizowane będą programy, zamieszczane porady, a także powołany zostanie zespół ekspertów do spraw dobrego samopoczucia

 
Sieć Westin Hotels & Resorts znana ze swojego zaangażowania  w propagowanie zdrowego trybu życia ogłosiła globalny program pod hasłem „Ruch Dobrego Samopoczucia”, w który zainwestuje 15 milionów dolarów. Celem kampanii będzie poprawa samopoczucia gości i pracowników hoteli Westin na całym świecie. 
„Ruch Dobrego Samopoczucia” to całoroczna inicjatywa, w ramach której marka zaproponuje programy opracowane z partnerami specjalizującymi się w dziedzinie dobrego samopoczucia. Programy te będą się koncentrować na sześciu filarach wellnessu marki Westin: Poczuj Się Lepiej, Ćwicz Lepiej, Pracuj Lepiej, Jedz Lepiej, Śpij Lepiej i Odpoczywaj Lepiej. 

Aby uczcić wprowadzenie kampanii hotele Westin na całym świecie otworzą swoje drzwi i będą zachęcać gości, partnerów biznesowych i pracowników do odkrycia sposobów na dobre samopoczucie. Przez następny tydzień prawie 200 obiektów zorganizuje wydarzenia otwarte takie jak np. biegi RunWestin, degustacje dań SuperFoods, sesje jogi itp. Więcej informacji o wydarzeniach dni otwartych drzwi znajduje się na stronie westin.com.
 
Medytacja wprowadza się do hoteli Westin
Premiera programu „Ruch Dobrego Samopoczucia” to również ogłoszenie pierwszego partnera kampanii – firmy Headspace, eksperta w dziedzinie zdrowia i dobrego samopoczucia. Założyciel firmy Headspace i specjalista od medytacji - Andy Puddicombe, będzie przewodniczył inicjatywom których motto przewodnie brzmi „Poczuj się lepiej”. Do Andiego Puddicombe dołączą w ciągu roku kolejni ambasadorzy, którzy będą odpowiadać za pozostałe filary marki Westin. Rada ta stanowić będzie mózg kampanii „Ruch Dobrego Samopoczucia”, inspirując, wprowadzając nowe inicjatywy, a także prowadząc badania dotyczące potrzeb gości. 
 
Wszystkie inicjatywy poszczególnych ekspertów zostaną przedstawione na portalu poświęconemu dobremu samopoczuciu. Będzie to jednocześnie globalna platforma wymiany pomysłów na lepsze samopoczucie oraz wprowadzanie inicjatyw kampanii w życie.  Pozostali eksperci rady:  wysokiej rangi menedżerowie oraz renomowani specjaliści z zakresu zdrowego trybu życi, zostaną ogłoszeni 
w ciągu roku. 
 
„W hotelach Westin naszą misją jest bycie partnerem dobrego samopoczucia naszych gości przed,  w trakcie i po podróży i właśnie to zadanie było największą inspiracją do stworzenia „Ruchu Dobrego Samopoczucia" - powiedział Brian Povinelli, szef marki Westin. „Jesteśmy dumni ze współpracy ze światowej sławy partnerami, specjalizującymi się w dziedzinie dobrego samopoczucia oraz z faktu, że będziemy jeszcze bardziej  inspirować naszych gości i proponować im innowacyjne rozwiązania, które umożliwią im osiągnięcie lepszego życia”.
 
Partnerstwo z Headspace będzie inspirować gości i pracowników do zadbania o swoje samopoczucie poprzez relaks umysłu. Będą to proste ćwiczenia z medytacji, które pomogą im wsłuchać się w siebie, a w rezultacie uśmiechać się więcej, mniej martwić i cieszyć się mocnym snem. 
 
Westin to pierwsza marka hotelowa, która wprowadza program medytacji. Partnerstwo z Headspace zapewni gościom skrojone na ich potrzeby materiały wzmacniające potęgę umysłu. Filmy i nagrania będą dostępne na stronie Westin.com. Program medytacji będzie zaspokajał zarówno potrzeby gości podróżujących biznesowo, jak i prywatnie. Specjalnie dla hoteli Westin zostały również stworzone moduły promujące dobre samopoczucie w pracy. 
 
Ruch Dobrego Samopoczucia w Warszawie
 
Warszawski hotel Westin przyłącza się do Tygodnia Dobrego Samopoczucia – wczoraj pracownicy wzięli udział w medytacji, która odbyła się na dachu hotelu. Do czwartku 27 marca w hotelowym Lobby będzie można oglądać słynne Niebiańskie Łóżko oraz produkty charakterystyczne dla marki. Szef kuchni przygotował smaczne przekąski SuperFoods, o których opowiadać będzie każdego popołudnia w lobby, a także zdrowe dania w restauracji Fusion. 
Inicjatywa Ruch Dobrego Samopoczucia jest naturalną kontynuacją zaangażowania marki w promocję zrównoważonego życia i dobrego samopoczucia. Inspiracją do wellnesowej strategii marki jest słynne już i uwielbiane przez gości Niebiańskie Łóżko. Globalne partnerstwo z SuperFoodsRx oferuje potrawy bogate w witaminy, składniki mineralne i przeciwutleniacze, które na dodatek świetnie smakują. WestinWORKOUT, ​​RunWESTIN i Westin Gear Lending tworzą natomiast holistyczną ofertę fitnessową hotelu. Wystrój wnętrz inspirowany naturą, słynny zapach białej herbaty, stworzony specjalnie dla marki Westin - dostępny również w kosmetykach - stanowią relaksującą alternatywę do trudów podróży. forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism