konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie

Nowa Dyrektor Zarządzająca Stowarzyszenia Branży Eventowej

 W marcu br. stanowisko Dyrektora Zarządzającego SBE objęła Dorota Zdanowska, posiadająca ponad siedmioletnie doświadczenie branżowe. Do jej zadań będzie należało wdrażanie inicjatyw podejmowanych przez SBE, koordynacja projektów biznesowych oraz edukacyjnych, jak również organizacja współpracy międzyczłonkowskiej i partnerskiej. 

 
„Cieszy mnie fakt, że mogę dołączyć do Stowarzyszenia w tym ważnym momencie zmian, kiedy jego rozwój nabiera zdecydowanego tempa i zmienia się jego wizerunek w branży. Pracując w agencji eventowej widziałam i odczuwałam palące problemy branży, ale nie miałam możliwości zaangażowania się w takim wymiarze, by zmienić i poprawić stan rzeczy. Teraz mam szansę wpłynąć na to, jak będzie wyglądać w Polsce przemysł spotkań w przyszłości i ta myśl towarzyszy mi nieustanie, odkąd objęłam to stanowisko. Miło jest również znaleźć wśród członków SBE firmy i osoby, z którymi z powodzeniem współpracowałam przez lata” – mówi Dorota Zdanowska. 
 
Zdanowska ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Warszawskim w Instytucie Kultury Polskiej, specjalizując się w animacji kultury. Przez ostatnie siedem lat związana była z agencją eventową Rival Group, gdzie przeszła przez kolejne trzy stanowiska, od event managera do account directora. Zajmowała się nie tylko organizacją i koordynacją wydarzeń, ale również z sukcesem zbudowała kompetentny zespół event managerów. Jej pasje to przede wszystkim nurkowanie, podróże i fotografia, ale można ją również spotkać na licznych imprezach biegowych oraz w warszawskich parkach uprawiającą jogging. 
 
Dorota Zdanowska objęła wakat po Magdalenie Jabłońskiej, która pod koniec ubiegłego roku zrezygnowała z pełnionej funkcji, kontynuując swoją karierę poza strukturami SBE.
 
„Rozwój Stowarzyszenia doszedł w chwili obecnej do punktu, w którym konieczne stało się  powołanie na tak odpowiedzialne stanowisko osoby na pełen etat. Mając liczne zobowiązania zawodowe poza SBE, nie byłabym w stanie zaangażować się w jego prace w wymaganym zakresie. Cieszę się, iż Stowarzyszenie podjęło w ostatnim czasie wiele ważnych decyzji dotyczących nowych kierunków rozwoju i intensyfikacji działań, kontynuując przy tym projekty zainicjowane podczas poprzedniej kadencji. Będę wszystkim aktywnie kibicować i wspierać na ile to będzie możliwe, tak jak to czyniłam przez prawie cztery lata współpracy z SBE” – podsumowała Jabłońska.
 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism