konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie

Dni otwarte na Ptasiej Wyspie

W najbliższą sobotę i niedzielę w Hotelu Mikołajki na Ptasiej Wyspie odbędą się dni otwarte. Wyszukane jachty, samochody BMW, a także możliwość obejrzenia wyjątkowych wnętrz hotelu czy koncert szantowy to tylko część z atrakcji, które będą czekały na gości w ten weekend.

 
- Zorganizowaliśmy dni otwarte po to, by przybliżyć wszystkim chętnym nowe miejsce w Mikołajkach, jeszcze przed naszym pierwszym sezonem – tłumaczy Ireneusz Czerski, dyrektor Hotelu Mikołajki. -  Ciekawa historia tego miejsca, a także możliwości, które stwarza to główne wyznaczniki atrakcji dla naszych gości w tym czasie – dodaje.  
 
Dni otwarte w Hotelu Mikołajki rozpoczną się w sobotę około godziny 12:00. To wtedy goście będą mogli obejrzeć jachty Dalphia Yachts, samochody BMW, a także sam hotel. Następnie wystąpi pierwszy z zaproszonych gości – Wojciech Kuczkowski, autor książek o Wielkich Jeziorach Mazurskich, który opowie historię Ptasiej Wyspy i okolic. Dokładnie o godzinie 17:00 oficjalnie otwarta zostanie przystań i Akademia Żeglarska przy hotelu. Wieczorem natomiast odbywał się będzie koncert szantowy, w trakcie którego wystąpi Marta Śliwa. Z kolei w niedzielne przedpołudnie chętni będą mogli skorzystać z luksusowych jachtów i samochodów BMW. 
 
Dni otwarte umożliwią także poznanie oferty hotelu, jak również rozmowę z osobami odpowiedzialnymi za organizację imprez i spotkań. Obiekt został otwarty we wrześniu ubiegłego roku, co sprawia, że ciągle wzbudza zainteresowanie i ciekawość zarówno mieszkańców, jak i turystów.
 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism