konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie

Pierwsze Międzynarodowe Targi Turystyczne w Krakowie

 

W dniach 23-25 maja w Krakowie odbędą się Międzynarodowe Targi Turystyczne. Każdy, kto znajdzie się na placu przy Galerii Krakowskiej, będzie miał możliwość przeniesienia się do najdalszych zakątków świata. Na zwiedzających będączekać dziesiątki stoisk, atrakcji i prelekcji. 
Międzynarodowe Targi Turystyczne organizowane są już od 6 lat we Wrocławiu. Impreza cieszy się tam ogromną popularnością i z roku na rok przyciąga coraz więcej gości. Teraz czas na Kraków. 
 
To, co charakterystyczne dla tego wydarzenia, to ogromna różnorodność. Zwiedzający będą mieli możliwość odkrycia nieznanych im zakątków świata – tych dalekich i tych znajdujących się nieopodal. To jedyna taka okazja, by poznać kulturę innych krajów, posłuchać opowieści o dalekich podróżach i zaplanować własną wyprawę.
 
W trzy dni dookoła świata
 
To już pewne, że na targach zaprezentują się przedstawiciele z dalekiego Nepalu, Republiki Południowej Afryki i Dominikany. Będą także Węgrzy i nasi południowi sąsiedzi ze Słowacji. Krakowiacy poznają aż 6 regionów naszego zachodniego sąsiada.
 
Cudze chwalicie swego nie znacie
 
Na imprezie,na gości czekać będzie mnóstwo stoisk prezentujących niezwykłe miejsca i atrakcje turystyczne znajdujące się w Polsce. Okazuje się, że w małych miejscowościach można znaleźć mnóstwo niespodzianek wartych zwiedzenia. Nie wierzycie? Porozmawiajcie więc podczas Targów z przedstawicielami: Trzebnicy, Powiatu Bytowskiego, Gminy Ząbkowice Śląskie, czy Gminy Sandomierz. Koniecznie przyjrzycie się też ofercie hoteli i uzdrowisk. Do wyboru jest m.in. Uzdrowisko Rymanów S.A, Hotel Pałac Jedlinka, Hotel Piwniczna Spa&Conference, Uzdrowisko Kołobrzeg. 
 
Gość specjalny - ElżbietaDzikowska
 
Najsłynniejsza polska podróżniczka i dokumentalistka opowie gościom targów o swoich wyprawach. Będzie to nie lada inspiracja dla wszystkich, którzy marzą o dalekich podróżach i wielka przyjemność dla tych głodnych wiedzy o dalekich krainach. Po prelekcji każdy, kto ma ochotę porozmawiać z podróżniczką lub kupić jej książkę, będzie miał taką możliwość. Można również zabrać ze sobą swój egzemplarz książki, którypodróżniczka z chęcią podpisze. 
 
Międzynarodowe Targi Turystyczne odbędą się na krakowskim rynku w dniach23-25 maja 2014.
Kontakt dla mediów:
Magdalena Mańkowska
Kom.: 690 999 926
E-mail: magda@boostpr.plforum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism