konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie

Eventowo na TOUR SALON 2008

Międzynarodowe Targi Poznańskie, organizator targów TOUR SALON, uchylają coraz więcej rąbka tajemnicy, jakie wydarzenia i konferencje szykują w tym roku.  Wśród stałych punktów programu będą XI Międzynarodowy Festiwal Filmów Turystycznych TOUR FILM oraz workshop turystyki przyjazdowej BUY POLAND. A co z nowości?  Wiadomo już, że ponownie Polska Organizacja Turystyczna, Poznań Convention Bureau oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie przygotowują konferencję z zakresu turystyki biznesowej, która poruszy bardzo popularny ostatnio temat ECO MICE. O ekologicznych rozwiązaniach w przemyśle spotkań opowiedzą wybitni prelegenci z zagranicy: Fiona Pelham (Dyrektor Zarządzający Organise This), Graham Keene (współtwórca i prezes WorldEvents) oraz Dale Hudson (Kierownik Projektu, IMEX). Swoją prezentację przedstawi także Monika Krusiewicz, właścicielka firmy PRimavera PR&Events specjalizującej się w organizacji „zielonych" eventów. Podczas konferencji mowa będzie m.in. o przyszłości zrównoważonego rozwoju w przemyśle eventowym, tworzeniu programów społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) oraz możliwościach organizacji zielonych eventów w Polsce. Konferencja odbędzie się w dniu 16 października. Następnego dnia z kolei dla organizatorów eventów szykowana jest także konferencja „Przyszłość w eventach", organizowana przez Event Managers Club oraz MTP. Jej uczestnicy dowiedzą się, jakie są aktualne trendy w organizacji eventów, jak mierzyć ROI (Return on Inwestments), a także jakie są najnowsze możliwości wykorzystania nowych technologii 4D, które służą między innymi organizacji konferencji on-line. Obie konferencje są doskonałym uzupełnieniem dwóch przestrzeni towarzyszących targom TOUR SALON – „Turystyka Biznesowa” oraz „Extreme”. Na pierwszej prezentować się będą obiekty konferencyjne i kongresowe oraz firmy z branży MICE. Druga z kolei przeznaczona jest dla organizatorów wyjazdów z odrobiną adrenaliny oraz nietypowych eventów. – Zależy nam na tym, by stworzyć branży MICE możliwość kompleksowego zaprezentowania się osobom bezpośrednio zainteresowanym. Na pierwsze dwa dni targów, które są dniami wyłącznie dla profesjonalistów zapraszać będziemy osoby zajmujące się organizacją szkoleń, konferencji, wyjazdów incentive i eventów w dużych korporacjach, kierowników działów marketingu, PR i HR – mówi Magdalena Halicka – Gołębiowska, Dyrektor Targów TOUR SALON – Dzięki temu będą oni mieli możliwość zapoznać się z wieloma ofertami w jednym miejscu i czasie.www.tour-salon.pl

 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism