konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie

Hampton by Hilton Warsaw City Centre

 Hampton by Hilton Warsaw City Centre, usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Centralnego, metra i głównych linii komunikacyjnych miasta, to największy obiekt w sieci Hampton znajdujący się poza terytorium Stanów Zjednoczonych. Jako pierwszy obiekt noclegowy w Warszawie - otrzymał prestiżowy, złoty certyfikat LEED.

 
- Jesteśmy dumni z otwarcia tak wyjątkowego obiektu, który dołączy do rodziny hoteli Hampton w Polsce i hotelu Hampton by Hilton Warsaw Airport w stolicy. Odwiedzający Warszawę doświadczą gościnności i najwyższej jakości serwisu Hampton, komfortowego noclegu, gorącego śniadania wliczonego w cenę oraz zawsze uśmiechniętej i pomocnej obsługi, które wpisane są w slogan "Hamptonality". Hampton by Hilton Warsaw City Centre to modelowy przykład oferty sieci Hampton, który idealnie spełni oczekiwania gości podróżujących służbowo i w celach turystycznych - mówi Phil Cordell, dyrektor ds. wyspecjalizowanej obsługi i manager marki Hampton. 
 
Simon Vincent, prezes Hilton Worldwide na Europę, Bliski Wschód i Afrykę, podkreśla, że Polska pozostaje strategicznym i rozwojowym rynkiem dla Hilton Worldwide. - W roku 2013 odwiedziły ją ponad 23 miliony turystów, a w porównaniu z poprzednim rokiem o blisko milion wzrosła liczba gości rezerwujących hotele, głównie w Warszawie. Hampton by Hilton Warsaw City Centre ma idealną lokalizację i wszelkie warunki, by zapewnić gościom najwyższej jakości serwis, z którego sieć Hampton znana jest na całym świecie - mówi. 
 
Goście hotelu Hampton by Hilton Warsaw City Centre mają do dyspozycji przestronne lobby, parking, dobrze wyposażone centrum fitness oraz całodobową strefę z przekąskami. Wyposażenie każdego z 300 pokoi na 17 kondygnacjach obejmuje między innymi łóżko Clean and Fresh Hampton Bed, 32-calowy telewizor HD, biurko oraz ergonomiczne krzesło. Goście podróżujący służbowo będą mogli ponadto korzystać z wydzielonej strefy biznesowej, wyposażonej w komputery i drukarki. W całym hotelu dostępny jest ponadto szerokopasmowy Internet Wi-Fi. 
 
- Z niecierpliwością czekamy, by przyjąć pierwszych gości i stworzyć dla nich niepowtarzalną atmosferę, która zawiera się w słowie Hamptonality - mówi Jacek Jasiński, dyrektor generalny hotelu Hampton by Hilton Warsaw City Centre. - Warszawa cieszy się coraz większym uznaniem na arenie międzynarodowej i stanowi atrakcyjny cel podróży, zarówno rekreacyjnych, jak i biznesowych. Dołożymy wszelkich starań, by spełnić oczekiwania naszych gości i podzielić się z nimi naszym zamiłowaniem do tego ciekawego miasta
 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism