konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie

Spółka KSO operatorem Hali Widowisko-Sportowej w Szczecinie

 
Należąca do VES (Grupa TRIAS) spółka KSO podpisała 3-letnią umowę z Urzędem Miasta Szczecin na zarządzanie Halą Widowiskowo-Sportową w Szczecinie.
 
 
Grupa TRIAS działa na rynku od przeszło 15 lat budując unikatowe kompetencje i szerokie doświadczenie w zarządzaniu oraz prowadzeniu nowatorskich projektów.
 
Grupa TRIAS budowana jest przez 4 wiodące spółki: TRIAS AVI, VES, Digiservice  oraz GIG. Każda ze spółek jest liderem w swojej branży, a dzięki synergii działań Grupa uzyskuje przewagę konkurencyjną na rynku.
 
 
 
VES, który powołał do życia spółkę celową KSO, jest liderem branży event engineering w Polsce. Strategia spółki zakłada stałą współpracę z obiektami biznesowymi oraz sportowymi na różnych płaszczyznach. Obecnie VES, oprócz świadczenia usług z zakresu techniki eventowej, jest również Partnerem Technicznym Stadionu Narodowego oraz Stadionu Legii Warszawa – Pepsi Arena. W ramach umów z obiektami VES odpowiedzialny jest za świadczenie usług związanych z wykonaniem oprawy multimedialnej i oświetleniowej  wydarzeń organizowanych na terenie obiektów.
 
 
„Podpisanie umowy na zarządzanie Halą Widowiskowo-Sportową w Szczecinie to kolejny krok w strategii rozwoju VES. Poprzez stałą obecność na tego typu obiektach chcemy zwiększyć efektywność ich zarządzania, optymalizować ponoszone koszty i generować nowe źródła przychodów. Znajomość branży event engineering oraz doświadczenie wyniesione ze współpracy z obiektami sportowymi pozwoli kompleksowo wykorzystać multifunkcjonalność i potencjał szczecińskiej hali” – mówi Maciej Cłapiński, Prezes Zarządu spółki VES.
 
 
W ramach umowy Operator obiektu będzie odpowiedzialny za świadczenie kompleksowych usług w zakresie organizacji, pozyskiwania i produkcji imprez, zapewniających optymalne wykorzystanie potencjału hali oraz kreowanie i promowanie jej marki, a także utrzymanie i zarządzanie obiektem zgodnie z jego przeznaczeniem.
 
 
„Szczecińska Hala Widowiskowo-Sportowa to jeden z najnowocześniejszych obiektów sportowych w Polsce o dużym potencjale. To już kolejny obiekt sportowy w naszym kraju, z którym współpracujemy w ramach Grupy TRIAS. Cieszymy się, że będziemy uczestniczyć w tym ciekawym projekcie. Zarządzanie wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi to nowa kategoria, która dopiero zaczyna rozwijać się w Polsce. Powierzanie obiektów w ręce prywatnych firm zajmujących się zarządzaniem jest trendem, który od kilku lat obserwujemy w Europie Zachodniej i USA” – mówi Zbigniew Klonowski, Prezes Zarządu TRIAS SA, do której należy VES.
 
 
VES dzięki wieloletniemu doświadczeniu i świadomie budowanym kompetencjom w Grupie przygotowała unikatową usługę w Polsce, jaką jest kompleksowe, administracyjne i biznesowe zarządzanie obiektami. Zarządzanie obiektem to interdyscyplinarne zadanie, które należy realizować na wielu płaszczyznach. Równolegle do zarządzania samą nieruchomością pojawia się również kwestia zarządzania biznesowego inwestycją. Zarządcy dbają o to, aby oferta obiektu odpowiadała oraz kreowała potrzeby wśród Klientów.
 
 
Kluczem do sukcesu obiektu jest jego wypełnienie wydarzeniami, dbałość o jego klasę oraz wysoki poziom świadczonych usług. Tylko obiekt, który żyje, ma dużo użytkowników, ma szansę na sukces, na przychody z najmu powierzchni (np. stref gastronomicznych) oraz z powierzchni reklamowych.
 
 
Współpraca między operatorem a zarządcą obiektu może przybierać różne formy. Operator może nie tylko świadczyć usługi doradcze, odpowiadać za pewien wycinek związany z funkcjonowaniem obiektu, ale również być całkowicie odpowiedzialny za jego funkcjonowanie. Operator obiektu nie tylko zwraca uwagę na koszty, stara się optymalizować wydatki, ale również kładzie duży nacisk na podnoszenie rentowności obiektu oraz kreowanie nowych wydarzeń.
 
 
Zarządzanie obiektem sportowym musi uwzględniać społeczne odpowiedzialne działanie biznesowe. Sposób prowadzenia obiektu, jego zagospodarowanie powinno odpowiadać potrzebom społecznym, kulturowym oraz rekreacyjnym.
 
 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism