konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie

IV edycja – do pobrania nowy event katalog 2014!

Event to nic innego jak spotkanie. Spotkania są naszą codziennością, więc można by rzec, że to nic wielkiego. A jednak. Eventy należą bowiem do kategorii tych wyjątkowych spotkań, które stają się wizytówką firmy i obrazem jej kondycji na rynku. To w jaki sposób się zaprezentujemy, jak będziemy komunikować się z klientami, czym zaskoczymy, rozbawimy a nawet poczęstujemy, zostawi trwały ślad w ich świadomości. Event sprowadza rozmowy biznesowe w sferę swobodnych kuluarów, dlatego jest tak docenianym na rynkach zagranicznych instrumentem marketingowym. Żadna kampania nie zastąpi przecież osobistego spotkania z produktem czy marką. Pod płaszczykiem rozrywki kryją się ściśle określone cele biznesowe. Event wprowadza w dobry nastrój, pozwala odbiorcom się otworzyć, ociepla relacje. Pozytywne emocje wywołane wydarzeniem kojarzone są oczywiście z marką. 
 
 
Optymizmem napawa rozwój narzędzi eventowych na naszym rodzimym rynku. Bogata oferta obiektów, świetna infrastruktura, kreatywne atrakcje i nowe rozwiązania technologiczne sprawiają, że polscy klienci chętniej sięgają po marketing bezpośredni. Gigantyczne akwarium z rekinami, obiad w chmurach, czy gotowanie z gwiazdą ekranu – specjaliści od eventów potrafią zaskoczyć, sprawić, że klient poczuje się wyjątkowo, wywołać dreszczyk emocji. Ożywienie w branży świetnie widać także na łamach IV edycji event katalog. Mapa nowoczesnych obiektów konferencyjnych, hoteli  szytych na miarę spotkań biznesowych, eleganckich restauracji oraz ekspansja innowacyjnych usług pokazuje kierunek rozwoju polskiego rynku eventowego. Jesteśmy przekonani, iż najnowsze wydanie rocznika, który już po raz czwarty oddajemy w Państwa ręce, stanie się wielopłaszczyznową inspiracją, jak i praktycznym przewodnikiem i czynnikiem sukcesu Państwa firmy.
Zapraszamy do pobrania najnowszej edycji event katalog 2014 na stronie  www.e-eventkatalog.plforum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism