konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie

Polski akcent podczas konferencji ICCA RSMP

 

Ponad 140 uczestników z całego świata, 16 znakomitych prelegentów i ponad 30 sesji tematycznych za nami kolejne szkolenie ICCA Research, Sales and Marketing Programme (Amsterdam, 2-5 lipca 2014).
 
Research, Sales & Marketing Programme (RSMP) to jedno z najważniejszych wydarzeń szkoleniowych w kalendarzu ICCA International Congress & Convention Association największego na świecie stowarzyszenia skupiającego przedstawicieli przemysłu spotkań. Każdego roku spotkanie przyciąga uczestników z całego świata, rozpoczynających karierę w branży spotkań, którzy pod okiem profesjonalistów zdobywają cenne doświadczenie. 
 
 
W programie tegorocznej konferencji pojawił się po raz kolejny wyraźny gdański akcent - wśród prelegentów obok Martina Sirka (ICCA), Christiana Mutschlechnera (Vienna Convention Bureau), Jarno de Boera (CIMGlobal), Célii Galeotti-Wulf (European Wind Energy Association), Gerrita Heijkoopa (HCIBS) czy Finna Rabena (World Association of Research Professionals) znalazła się także reprezentantka Gdańska - Marta Wiśniewska (Koordynator Gdańsk Convention Bureau / GOT).

Marta Wiśniewska poprowadziła kilka warsztatów w czasie 3-dniowej konferencji:
Lessons from ICCAs Best Marketing Award: how to stand out from the crowd - warsztaty w trakcie których delegaci zdobyli wiedzę z podstaw budowania niskobudżetowych kampanii o dużym wydźwięku medialnym; Improve your trade show skills and avoid empty booths - wykład pokazujący jak należy przygotowywać się imprez targowych, jak prowadzić badania i jak trafić do kluczowych klientów; Współprowadziła również  In-depth RFP workskshop, podczas których delegaci pracowali nad prawdziwymi zapytaniami kongresowymi w towarzystwie reprezentantów 3 międzynarodowych stowarzyszeń (EWEA, IOA, ESOMAR); a także panel  Redefine your destinations strengths and unique selling points, w trakcie których uczestnicy na europejskich przykładach (w tym Gdańska) sprawdzili jak można "słabości" destynacji zamienić na mocne strony.
 
Częścią programu były także dwugodzinne warsztaty hybrydowe ICCA o korzyściach i ryzyku związanym z outsourcingiem usług przy organizacji kongresów przez międzynarodowe stowarzyszenia. Warsztaty były transmitowane na żywo z Westergasfabriek w Amsterdamie na cały świat. To kolejny udany event ICCA z wykorzystaniem rozwiązań hybrydowych. W tej sesji uczestniczyli profesjonaliści sektora spotkań z 45 krajów z całego świata, oglądając live stream, korzystając z live chat oraz Twittera. Sesja ta była nagrywana i zostanie umieszczona na portalu ICCA w najbliższych tygodniach.
 
"Po raz kolejny ICCA wyznacza nowe trendy w przemyśle spotkań i zaraża nimi profesjonalistów rynku spotkań. W Amsterdamie spotkało się 143 delegatów - reprezentantów największych agencji eventowych, PCO, DMC, convention bureaux, przedstawiciele obiektów kongresowych oraz dziennikarze branżowi. Tego typu spotkania służą nie tylko poznawaniu nowych technik sprzedaży czy marketingu, ale także budowaniu nowych kontaktów i relacji biznesowych, które na pewno dla wielu uczestników okażą się podstawą do budowania wspólnych ponadregionalnych projektów" mówi Marta Wiśniewska. " Choć dla mnie prowadzenie zajęć wśród takich znakomitości branży było dużym wyzwaniem zawodowym cieszy mnie ogromnie, że Miasto Gdańsk po raz kolejny mogło być przykładem dla innych europejskich destynacji biznesowych"   dodaje Marta Wiśniewska.
 
Kolejne spotkanie członków ICCA odbędzie się już w dn. 27-29 sierpnia 2014r. w Belgradzie, gdzie spotkają się przedstawiciele sektora Europy Centralnej ICCA, któremu przewodniczy Gdańsk.  forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism