konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie

ALVERNIA STUDIOS EVENTY

ALVERNIA STUDIOS to jedna z najnowocześniejszych wytwórni filmowych w Europie. Wytwórnia łączy kompleksowe usługi filmowe z inwestycjami we własne produkcje i koprodukcje. Studio produkuje filmy fabularne przeznaczone do międzynarodowej dystrybucji, projekty muzyczne i reklamowe oraz uczestniczy w produkcji gier wideo.  To również doskonałe miejsce na organizację ekskluzywnych eventów, spotkań biznesowych i szkoleń. W ciągu 3 lat działalności, w ALVERNIA STUDIOS zrealizowano ponad 50 polskich i zagranicznych produkcji fabularnych oraz 160 reklam. 
 
 
Nowoczesny kompleks zlokalizowany jest przy autostradzie A4,  zaledwie 30 km od Krakowa, 10 kilometrów od lotniska w Balicach. Niezwykłe rozwiązania architektoniczne przyciągają wzrok, a przestrzenie i technologie wewnątrz futurystycznych kopuł umożliwiają zorganizowanie jedynego w swoim rodzaju wydarzenia, które na długo pozostanie w pamięci.
 
 
ALVERNIA dysponuje dwiema, największymi w Polsce, halami zdjęciowymi o powierzchni 2000m2 każda, które wykorzystuje się również na potrzeby organizacji eventów. Obszerne garderoby, charakteryzatornie, zaplecze technologiczne i sprzętowe pozwalają na organizację nawet najbardziej skomplikowanych wydarzeń. Przestrzenie hal można dowolnie aranżować korzystając również z wsparcia departamentu budowy dekoracji i scenografii.  
 
 
Na potrzeby konferencji i szkoleń wykorzystuje się studio K07. Przestronna sala kinowa mieszcząca ponad 70 osób, jest jednym z najlepszych tego typu obiektów na świecie. Do dyspozycji gości są projektory cyfrowe i analogowe, system nagłośnieniowy z prestiżowym certyfikatem Dolby Premier  oraz 10 metrowy ekran.
 
 
ALVERNIA posiada również w pełni wyposażone zaplecze gastronomiczne, restaurację oraz możliwość obsługi cateringowej. Parking zdolny pomieścić 170 samochodów oraz lądowisko dla helikoptera to dodatkowe atuty tego miejsca.
 
 
Do naszych ważniejszych realizacji należą między innymi:
„Arbitraż” reż. Nicholas Jarecki,
„Droga na drugą stronę” reż. Anca Damian, 
„Drogówka” reż. Wojciech Smarzowski,
„Pod Mocnym Aniołem” reż. Wojciech Smarzowski, 
„Essential Killing” reż. Jerzy Skolimowski
 
 
Jeśli chodzi o eventy Alvernia Studios ma już na swoim koncie organizację spektakularnych wydarzeń m.in: Premiera Mercedesa Klasy S, event korporacyjny banku ING, organizację koncertu „Pasja wg św. Łukasza” Krzysztofa Pendereckiego w reżyserii Grzegorza Jarzyny, event korporacyjny Arcelor Mittal oraz organizację warsztatów dla profesjonalistów z branży filmowej podczas Festiwalu OffPlusCamera i Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. 
 
Swoje nagrania realizowali u nas m.in.: Elliot Goldenthal, Michael Price, Krzysztof Penderecki i Jonny Greenwood, Leszek Możdżer czy Lakshminarayana Subramaniam.
 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism