Marina Helska to nie tylko informacja turystyczna, zaplecze socjalno-gastronomiczne portu jachtowego, ale również centrum konferencyjne jak i zaplecze szkoleniowe dla płetwonurków.
Nasz obiekt znajduje się w samym centrum helskiego portu jachtowego.
Oddajemy do Państwa dyspozycji 40 pokoi 2-osobowych w helskich pensjonatach. W każdym pokoju znajdują się wygodne łóżka, TV. Każdy pokój wyposażony jest we własny węzeł sanitarny.
Po ciężkim dniu szkolenia, spotkania biznesowego zapraszamy do Ristorante, gdzie mogą Państwo podziwiać panoramę Zatoki Puckiej,a nasz Szef Kuchni przygotuje przysmaki, które zaspokoją najwybredniejsze gusta Naszych Gości a Mariński bar zaskoczy wykwintnym smakiem trunków ze wszystkich stron świata.
"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..."
Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.
Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.
Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.