konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (10)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Porady

zobacz wszystkie

Niebanalne pomysły na urozmaicenie eventu.

Interaktywna gra kinowa (Human Joystick) to krótka gra wyświetlana w salach kinowych podczas bloku reklamowego przed filmem. Rozwiązanie to może być także zastosowane w dowolnej sali (np. konferencyjnej) jako dodatkowa atrakcja podczas eventu.

Human Joystick opiera się na zintegrowanym systemie kamer na podczerwień oraz komputerów, które analizując ruch w odpowiedni sposób przetwarzają go w dane wyswietlane na ekranie. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwy jest do osiągnięcia efekt, w którym to wszyscy widzowie zasiadający na sali poprzez podniesienie rąk w górę i przesuwanie ich w prawo lub w lewo, sterują obiektem na ekranie, wykorzystując swoje ciało jak joystick.
 
System pozwala na sterowanie dowolnym obiektem na ekranie. Może to być np. jadący samochód lub inny obiekt/produkt. Oczywiście wszystkie gry przygotowane są wg. wskazówek klienta. Istnieje także możliwość podzielenia sali kinowej (konferencyjnej) na pół i rozgrywki między prawą i lewą stroną sali.
 
Wspólna gra osób oczekujących na seans może być nie tylko świetną rozrywką ale także niestandardową i zapadającą w pamięć formą reklamy/promocji, wyróżniającą się spośród  masy innych spotów atakujących widza z ekranu.


 

Piramida holograficzna to jedno z niewielu urządzeń na świecie potrafiących tak wiarygodnie pokazać tzw. efekt hologramu. Jak wiadomo wszelkie dostępne w tym momencie na rynku urządzenia i rozwiązania np. projekcje opierają się tylko i wyłącznie na iluzji i złudzeniu hologramu.

Bez względu na to czy "hologram" uzyskano za pomocą tzw. efektu Pepper Ghost, czyli zatrzymywania się obrazu na rozciągniętej pod kątem 45 stopni foli projekcyjnej, czy przy pomocy wyświetlania obrazu na specjalnie plecionej siatce, nigdy tak na prawę nie patrzymy na prawdziwy "hologram" tylko na złudzenie oszukujące nasz mózg.
 
Największą wadą dwóch w/w rozwiązań jest ilość uwarunkowań (np. oswietlenie, odpowiednia wielkośc pomieszczenia), które trzeba spełnić aby móc je zastosować. W przypadku piramidy holograficznej jest inaczej. Jest to urządzenie które można stosować właściwie wszędzie, bez konieczności jakiego kolwiek dostosowywaniania otoczenia.
 
 Piramida Holograficzna – charakterystyka:
 
· najbardziej realistyczne złudzenie hologramu na świecie,
· możliwość zastosowania w każdych warunkach oświetlenia,
· wyświetlanie animacji na obiektach lub jako samodzielnej projekcji,
· możliwość uruchamiania animacji poprzez czujnik ruchu

WIĘCEJ INFORMACJI NA www.alphavision.plforum

»

HP OfficeJet Pro 8600 Initial Setup (..)

»

Co zamiast podkładki? (..)

»

footballmoment (..)

»

Simple Ways To Setup Hp Printer Through 123.h (..)

»

Easy Way To Resolve Your Canon Printer Offlin (..)

»

Sex Site (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2020) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2020 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism