konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (10)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Porady

zobacz wszystkie

Przemysł Spotkań w Warszawie - Raport

Ukazała się właśnie szósta edycja raportu "Przemysł Spotkań w Warszawie". Tegoroczny raport jest wyjątkowy ze względu na ilość udokumentowanych i scharakteryzowanych wydarzeń, które odbyły się w stolicy w 2011 roku. W stosunku do raportu z roku 2010 ilość pozyskanych danych wzrosła bowiem o ponad 700%, co przy zachowaniu poziomu szczegółowości zbieranych danych jest wielkim sukcesem. 

Wg danych dostarczonych przez przebadane obiekty w 2011 roku w Warszawie odbyło się 9 584 wydarzeń z branży spotkań w których wzięło udział 1 332 381 uczestników. Szacuje się, że biorąc pod uwagę również te obiekty, które nie zdecydowały się na wzięcie udziału w badaniu, całkowita liczba wydarzeń może być nawet 3 raz większa i sięgać ok. 24 000 tys., a liczba uczestników przekroczyć 2 000 000.
 
Największa liczba przebadanych wydarzeń przemysłu spotkań w Warszawie to imprezy jednodniowe (o długości trwania powyżej 4 godzin) – które stanowią prawie 60% rynku. W przekroju całego roku dominującymi formami wydarzeń z branży spotkań organizowanymi w Warszawie są kongresy i konferencje oraz szkolenia i imprezy motywacyjne (z naciskiem na pierwszy człon tej kategorii), które odpowiadają za 38% i 35% rynku.
Analiza przeciętnej wielkości wydarzeń przemysłu spotkań w Warszawie wskazuje, że na 1 wydarzenie średnio przypada 139 uczestników. Przeciętną tą zdecydowanie zawyżają uwzględnione w analizie, zwykle wielotysięczne wydarzenia targowe, a zaniżają małe szkolenia organizowane w niewielkich hotelach.
 
Z roku na rok raport staje się nie tylko coraz bardziej miarodajnym narzędziem marketingowym dla przedstawicieli branży spotkań, ale również wiarygodnym dowodem na to, że przemysł spotkań w istotny sposób stymuluje rozwój destynacji.forum

»

HP OfficeJet Pro 8600 Initial Setup (..)

»

Co zamiast podkładki? (..)

»

footballmoment (..)

»

Simple Ways To Setup Hp Printer Through 123.h (..)

»

Easy Way To Resolve Your Canon Printer Offlin (..)

»

Sex Site (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2020) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2020 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism