Toruń - miejsce na konferencje. Jedno z najlepiek rozpoznawalnych miast w Polsce. Zachowane zabytki, długa historia, lokalizacja sprawiają, że jest to wyjątkowe miejsce do zorganizowania niebanalnego spotkania biznesowego.
Poniżej prezentujemy dobre i sprawdzone hotele na konferencje i ośrodki konferencyjne. Baza wyjątkowych sal konferencyjnych i miejsc na zorganizowanie eventu.
Hotele Rubbens & Monet*** polecane są szczególnie dla osób szukających lokalizacji wśród pięknej zieleni i ogrodów. Kompleks otoczony jest lasem i znajduje się przy drodze krajowej 91 (1/E75). W hotelu Rubbens & Monet znajdziemy ponad 300 miejsc noclegowych w 111 pokojach i apartamentach.
„Olender” to trzygwiazdkowy hotel położony w Wielkiej Nieszawce. Kompleks znajduje się w tylko 8 km od samego centrum Torunia. Hotel zapewnia profesjonalną obsługę i szeroką gamę atrakcji rekreacyjnych.
Oferujemy:
- przestronne i komfortowo umeblowane pokoje z łazienkami, TV, telefonem, lodówką i sejfem
- bezpłatny dostęp do internetu
- klimatyzowane sale konferencyjne, w której można organizować konferencje, sympozja, narady i spotkania biznesowe
- restaurację z urozmaiconym menu jak również przytulną kawiarnię z drink-barem - kompleks rekreacyjny w tym: Aquapark, strefa saun, studio fitness - kręgielnię z klubem - strzelnicę sportową - ogród zimowy z kominkiem i widokiem na malowniczą okolicę
- miejsca parkingowe
Hotel „Olender” dzięki swojemu usytuowaniu z dala od miejskiego zgiełku będzie idealnym miejscem odpoczynku, a bogata oferta usług dodatkowych pozwoli Państwu aktywnie spędzić czas.
jest największym i najnowocześniejszym obiektem wśród hoteli w mieście. Usytuowany w odległości 10 minut spacerem do Starówki, oddalony od zgiełku komunikacyjnego ścisłego centrum, z łatwym dojazdem i przestronnym parkingiem na 200 aut,
"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..."
Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.
Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.
Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.