konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Czytelnia

zobacz wszystkie

Chcemy promować Warszawę i Mazowsze.

Spotkanie warszawsko -mazowieckiego oddziału Stowarzyszenia „Konferencje i Kongresy w Polsce” miało formę dyskusji. Wzięło w nim udział 29 reprezentantów branży spotkań, a głównym tematem miała być konieczność zaktywizowania działań promujących  Warszawę i województwo pod kątem przyjazdów biznesowych. – Uważam,że takie spotkania są bardzo ważne – przedsiębiorcy działający na terenie województwa mazowieckiego mają swoje potrzeby i problemy, związane ze specyfiką regionu. Zwracając się do ogólnopolskiego oddziału SKKP często napotykają kłopot z „przebiciem się” ze swoją inicjatywą, ze względu na dużą liczbę takich osób w skali krajowej.

Ważnym aspektem działań naszego stowarzyszenia jest kontaktowanie się z lokalnymi władzami – urzędami miasta czy convention bureaux, a kontakt na szczeblu lokalnym jest zdecydowanie bardziej efektywny niż na poziomie krajowym. Dodatkowo jako mieszkańcy województwa mazowieckiego, mamy większą wiedzę o tym regionie.
Cieszę się, że na spotkaniu pojawili się przedstawiciele miejskich urzędów i convention bureaux, ponieważ oznacza to, że rzeczywiście są zainteresowani współpracą z przedsiębiorstwami. Nasze działania będziemy kontynuować – mówi Irena Sokołowska, członek zarządu SKKP.

Spotkanie pozytywnie odebrało większość nowych osób w branży, m.in. przedstawiciele obiektów. Jednak ci którzy są obecni w branży już jakiś czas, oczekiwali bardziej sprecozowanego tematu dyskusji i konkretnego problemu istotnego dla branży, który należało poruszyć. Kwestie podjęte przez prowadzących oceniono jako istotne, jednak nie adekwatne do codziennej pracy osób związanych z turystyką biznesową. Uczestnicy oczekiwali jasnej informao tym, co udało się zrealizować i jakie są konkretne plany warszawsko -mazowieckiego oddziału. Za najbardziej wartościową informację uznano powiadomienie uczestników o etapie, na jakimi znajduje się tworzenie Warszawskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej. Pozytywnie oceniono także prezentację historii SKKP,omówioną przez Sławomira Wróblewskiego.

Trudno jednak dziwić się forcjimie spotkania, jeśli weźmie się poduwagę, że dopiero cztery dni później – 19 marca, odbyło się spotkanie członków za rządu stowarzyszenia, którzy określili cele i zadania nowo utworzonego mazowieckiego oddziału. Spotkanie odbyło się 15 marca w Centrum Bankowo -Finansowym w Warszawie, poprowadził je Sławomir Wróblewski, członek zarzą du SKKP. (ak)
 

ŹRÓDŁO MICE Poland (4/79)forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2023) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2023 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism