konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (26)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Czytelnia

zobacz wszystkie

Euro 2012: Opalenica zabiega o reprezentację Niemiec


Właściciel piłkarskiego ośrodka w Opalenicy Bartosz Remplewicz nie ukrywa, że podczas mistrzostw Europy w 2012 roku chciałby gościć reprezentację Niemiec. Wspomniał, że są już prowadzone wstępne rozmowy z niemiecką federacją.

Opalenica znalazła się w gronie 21 ośrodków na rekomendowanej przez UEFA liście centrów pobytowych przeznaczonych dla uczestników Euro 2012. Remplewicz z dużym spokojem przyjął tę decyzję. - Trudno, żeby Opalenica nie znalazła się na tej liście, skoro jest jednym z najlepszych ośrodków piłkarskich w Europie. Sam miałem okazję wizytować niemieckie ośrodki i przyznam, że trochę się rozczarowałem - zaznaczył.

Przed kilkoma miesiącami ośrodek wzbogacił się o czterogwiazdkowy hotel z 58 pokojami i 147 miejscami noclegowymi. Wyposażony jest w nowoczesną odnowę biologiczną oraz basen. Ogromnym atutem jest baza treningowa - 16 pełnowymiarowych boisk, należący do miasta stadion na tysiąc miejsc, korty tenisowe, boiska do siatkonogi, a nawet... strzelnica. Boiska treningowe od hotelu oddalone są o kilkadziesiąt metrów.

Remplewicz podczas oficjalnego otwarcia hotelu nie ukrywał, że marzy o goszczeniu reprezentacji Polski, a drugim w kolejności zespołem są Niemcy. Biało-czerwoni w trakcie Euro przebywać będą w Grodzisku Wielkopolskim, oddalonym od Opalenicy o zaledwie 10 kilometrów. Właściciel ośrodka z pozyskania niemieckiej drużyny nie zrezygnował.

- Nie ukrywam, że prowadzimy rozmowy z niemiecką federacją, są one na razie średnio zaawansowane. Nie chcemy za bardzo naciskać. Poza tym, dopiero po losowaniu będziemy wiedzieli, kto może do Polski przyjechać, a do wyboru zostanie siedem reprezentacji. Jeśli więc Niemcy trafią na Ukrainę, to nie będzie tematu
- wyjaśnił.

W Opalenicy co roku odbywa się jeden z największych młodzieżowych turniejów piłkarskich w Europie - Remes Cup, w którym uczestniczy kilka tysięcy zawodników. Z gościnności ośrodka korzystają również drużyny z ekstraklasy - latem trenowała Cracovia, Polonia Bytom i Polonia Warszawa. Przed miesiącem były reprezentacje Uzbekistanu U-23 oraz Włoch U-20.

Innnym atutem opalenickiego ośrodka jest położenie - 20 minut drogi od poznańskiego lotniska i niespełna pół godziny od Stadionu Miejskiego.
 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2021) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2021 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism