konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (26)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Czytelnia

zobacz wszystkie

Hotel Felix ***

START hotel FELIX*** to hotel stworzony głownie z myślą o klientach biznesowych. Jest usytuowany na warszawskiej Pradze, która stała się offowym centrum kultury - dzięki temu nasi Goście mogą uczestniczyć w wielu unikalnych wystawach oraz wydarzeniach kulturalnych. Hotel zlokalizowany jest w pobliżu Trasy Łazienkowskiej co umożliwia łatwy dojazd do centrum Warszawy. Dzięki lokalizacji, wygodnym i przestronnym pokojom oraz nowoczesnym salom konferencyjnym START hotel FELIX*** to idealne miejsce na organizację spotkań biznesowych, szkoleń czy konferencji.

START hotel FELIX*** oddaje do dyspozycji Gości 227 jedno- i dwuosobowych, komfortowo urządzonych pokoi w standardzie LUX, STUDIO oraz STUDIO LUX. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV SAT, radio, telefon oraz bezpłatne stałe łącze do Internetu.

Nowoczesna hotelowa restauracja NOVA jest gotowa na przyjęcie 110 Gości i słynie z wytrawnych dań kuchni polskiej i międzynarodowej. Najlepszym dodatkiem do potraw są wyśmienite wina, których wyboru pomoże dokonać wyszkolony personel. Restauracja organizuje imprezy integracyjne dla firm, bankiety, wesela, imprezy okolicznościowe i zapewnia catering zewnętrzny.

START hotel Felix to idealne miejsce na zorganizowanie szkolenia, konferencji lub spotkań biznesowych.

Do dyspozycji Państwa oddajemy 3 klimatyzowane sale konferencyjne (HAGA, NICEA, BRUKSELA) które mogą pomieścić od 70 do 150 osób oraz 4 kameralne sale warsztatowe do 15 osób każda.Sale wyposażone są w nagłośnienie i bezprzewodowy Internet. W cenę wynajmu sal konferencyjnych wliczony jest rzutnik slajdów, ekran oraz flip-chart. Za dodatkową opłatą można wypożyczyć sprzęt multimedialny niezbędny do organizacji profesjonalnej konferencji.

więcej o hotelu:

http://www.starthotel.pl/START_hotel_Felix_w_Warszawie.htmlforum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2021) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2021 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism