konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Czytelnia

zobacz wszystkie

Konkurs, który scala branżę

Już po raz trzeci na piedestał wyniesione zostały najważniejsze wartości branży MICE w Polsce. Każdy z tego rocznych nominowanych reprezentuje postawę godną naśladowania, nie tylko dzięki imponującej ścieżce kariery, ale również zaangażowaniu, wiedzy i dobrym relacjom z branżowym otoczeniem.

W kategorii Zleceniodawca Roku wygrała Barbara Hensel,internal communication and event manager, Sanofi -Aventis. Organizatorem roku został Michał Czerwiński, prezes zarządu, In Dreams oraz prezes Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel. Wojciech Liszka, dyrektor sprzedaży i marketingu hotelu Radisson Blu Kraków zwyciężył w kategorii Menadżer Obiektu. Zwycięzcy, których wyłoniono z łącznej liczby 30 nominowanych, ogłoszeni zostali podczas uroczystej gali, która odbyła się 10 grudnia w Centrum Bankowo -Finansowym „Nowy Świat” w Warszawie. Powitanie odbyło się w rytmie „I feel good” Jamesa Browna, zagranej przez zespół Sticky Fingers, który wprowadził również gości w rockowy nastrój w dalszej części eventu. Prowadzący event – Tomasz Kammel, związany z branżą eventową i znający ją także od zaplecza – zaprosił na scenę przedstawicieli redakcji MICE Poland, a także partnera konkursu wice prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej Bartłomieja Walasa. Możliwości, jakie oferuje obiekt, w którym miała miejsce uroczystość przedstawił Witold Słowik, prezes CBF.
Próbkę możliwości technicznych i oświetleniowych za prezentował Filip Hamerla, CEO w firmie Eventroom. Następnie na scenie pojawili się członkowie kapituły konkursu wraz z jej przewodniczącym Krzysztofem Celuchem, prezesem MPI Poland Club. Zaproszeni goście poznali także sylwetki wszystkich nominowanych.
W trakcie wieczoru można było jeszcze wsłuchać się brzmienia saksofonu, na którym grał Sławek Dudar, a także obejrzeć pokaz barmański, zorganizowany przez Flair Academy. Cały wieczór był w rękach DJ’a Janusza Zakrzewskiego z Mobilnej Sceny. W barach znaleźć można było drinki serwowane na bazie wódki Finlandia oraz degustować wina ze słowackich piwnic Małokarpackiego Szlaku Wina i posłuchać historii każdego z gatunków. Uczestnicy imprezy mieli okazję do nawiązania wielu kontaktów biznesowych oraz przeprowadzenia rozmów w mniej formalnej atmosferze także podczas after party w restauracji „W Komitecie”.
 
Idea jest jak najbardziej pozytywna. Dobrze, że co roku wyróżnia się osoby, które w jakimś sensie wybiły się na branżowej arenie. Zawsze jest szansa, że co roku będzie to ktoś nowy – mówi Marcin Nowak, managing partner, Rush Hours. Atmosferę wydarzenia podsycał optymizm panujący wśród gości, a także wspólna, dająca się odczuć, nadzieja na ciągłe podnoszenie branżowych standardów.
 
Idea konkursu jest bardzo ciekawa i na pewno bardzo przydatna dla branży. Dzięki niemu zostają docenieni najlepsi fachowcy w naszej branży. Konkurs nie tylko motywuje nas wszystkich, abyśmy cały czas doskonalili warsztat swojej pracy, ale również umożliwia nam naukę od tych najlepszych. Uzyskanie tytułu Osobowość Roku to niezwykły prestiż dla nagrodzonych osób. Sama gala była niezwykłym wydarzeniem, doskonale podkreślającym znaczenie konkursu. Była to wspaniała okazja, aby poznać bliżej zarówno laureatów konkursu, jak i osoby pracujące w naszej branży. Jestem pewna, że wszyscy uczestnicy świetnie się bawili, gdyż atrakcji było co niemiara –mówi Klaudia Johansen z agencji Eventage.

Każdy miał też swoich faworytów wśród nominowanych, za których trzymał kciuki.
Oczekiwałam dokładnie takiego werdyktu i dlatego w pełni się z nim zgadzam. Sam pomysł konkursu jest świetny, scala on w jakiś sposób całą branżę i jest jej to potrzebne. Jest to również motywujące dla wszyst kich osób związanych z branżą, zaczynają ją uważniej śledzić. Każdy z nas na to czeka z zainteresowaniem – mówi Agnieszka Milinkovic, dyrektor sprzedaży i wice prezes zarzą du NU Horizons, która była nominowana do tytułu Osobowość Roku MICE Poland w kategorii Organizator.
Mamy nadzieję, że ten rok obfitować będzie w wiele po myślnych projektów, inicjatyw i dokonań, które wyłonią kolejne interesujące kandydatury do tytułu Osobowość Roku MICE Poland 2011. (xb)
MICE Poland 1/88forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2022) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2022 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism