konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (26)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Czytelnia

zobacz wszystkie

Spotkania biznesowe w zaciszu Młyna

 

 

Spotkania biznesowe w zaciszu Młyna

Gdzie podejmuje się najważniejsze decyzje biznesowe, podpisuje intratne kontrakty i przeprowadza wielogodzinne negocjacje zakończone sukcesem? Z pewnością nie w dużych,bezosobowych hotelach zlokalizowanych na przedmieściach, skierowanych do masowego klienta i ponad stuosobowych grup. Ośrodki tego typu nie odpowiadają potrzebom rad nadzorczych i zarządów oraz zespołów specjalistów, które potrzebują w ciszy i skupieniu zaplanować skuteczną strategię działania, podsumować wyniki lub opracować kluczowy dla rozwoju firmy projekt.


Pole golfowe Sand Valley Golf & Country Club

Komfort i spokój

Młyn Klekotki resort & spa na Mazurach, mieszczący się w kompleksie zabudowań XVII- wiecznego młyna to idealne miejsce do organizacji spotkań biznesowych dla niewielkiej,wyselekcjonowanej grupy kontrahentów lub pracowników. Hotel położony jest w malowniczej,rzadziej odwiedzanej przez turystów zachodniej części Mazur. Spokojna i cicha okolica sprzyja pracy wymagającej skupienia oraz rozmowom i negocjacjom, po których można się zrelaksować w miejscowym SPA, na korcie tenisowym lub na znajdującym się nieopodal hotelu, mistrzowskim polu golfowym.


Sala kominkowa                                                             Widok z lotu ptaka

 

Dyskrecja i bezpieczeństwo

Prywatność, indywidualna oferta, wyciszenie oraz kontakt z naturą to zalety, jakich szukamy nie tylko w przypadku indywidualnych wyjazdów wypoczynkowych. Również w pracy potrzebujemy czasem zmiany miejsca, która pozwoli nam nabrać dystansu i zyskać nową perspektywę. Nie każde spotkanie biznesowe ma charakter publiczny. Hotel Młyn Klekotki położony w ustronnym miejscu na strzeżonym, ogrodzonym terenie pozwoli uciec od zgiełku i tłumu. Romieszczenie apartamentów oraz pokoi gościnnych w kilku mniejszych budynkach, a także dyskretna obsługa sprawiają, że goście czują się tu swobodnie i wyjątkowo.
 

Spotkania w sali kominkowej 
 
Odpowiednia przestrzeń

W hotelu znajdują się dwie sale konferencyjne dla 102 i 46 osób. Obie wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny i multimedialny oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Do dyspozycji grup jest także 36-osobowa sala kominkowa oraz przestronny ogród zimowy dla 58 gości. Spotkanie biznesowe w mniej formalnej atmosferze dla kilkunastu osób może się odbyć również w klimatycznej młyńskiej piwnicy lub na werandzie. Rozległy teren wokół kompleksu hotelowego, lasy, jezioro umożliwiają organizację w trakcie spotkania firmowego w Klekotkach wielu dodatkowych atrakcji.

Spotkania w sali na rzece
 
Motywacja do pracy

Młyn Klekotki to doskonały cel wyjazdów służbowych o charakterze motywacyjno- integracyjnym. Wyjazd zafundowany pracownikom przez firmę, zorganizowany, na przykład, dla kadry menedżerskiej, to ciekawsza i dłużej pamiętana forma nagrody, niż premia finansowa. Wypoczęci i zrelaksowani po pobycie w SPA będą pracować chętniej i  efektywniej. W hotelu można zorganizować również w komfortowych warunkach wyjazd, na którym pracownicy będą pracować w obrębie kilkunastoosobowego zespołu nad zaufaniem i lepszą współpracą.

Wydarzenia specjalne


Hotel przygotowuje dla firm nietypowe „green eventy”, w trakcie których uczestnicy biorą udział w warsztatach garncarskich oraz uczą się tradycyjnej techniki wypieku chleba. W Klekotkach można zorganizować również ekskluzywne przyjęcie okolicznościowe, takie jak jubileusz firmy,połączone z degustacją wina i miodów pitnych oraz regionalnych potraw na bazie świeżych,naturalnych składników. Kameralnym szkoleniom, konferencjom, imprezom plenerowym oraz wyjazdom łączonym z programem rozwojowym pracowników, mogą towarzyszyć specjalne wydarzenia zaaranżowane na miejscu, dostosowane do indywidualnych oczekiwań klientów.
 
 
Wiecej informacji na www.hotelmlynklekotki.pl

 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2021) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2021 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism