konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (26)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Czytelnia

zobacz wszystkie

Na wybory do Lizbony.

Lizbona to jedna z najpiękniejszych stolic europejskich, w Cascais wypoczywa tu nawet rodzina królewska. Dlatego właśnie dotej okolicy firma Monier zdecydowała się zabrać swoich gości na „Weekend pełen luksusu”. Organizację wyjazdu powierzono firmie Unique Moments.

 
Założenia
Event był jednocześnie szkoleniem, możliwością jeszcze lepszego poznania się uczestników, oraz nagrodą dla kluczowych klientów i zachęceniem ich do dalszej współpracy. – Celem tego spotkania było budowanie relacji między firmą Monier, a naszymi kluczowymi klientami. To bardzo dobra okazja do wymiany informacji. Jednocześnie wyjazd był również nagrodą dla tych, z którymi współpraca układała się najlepiej. Wyjazd był organizowany dla na szych kluczowych klientów. Zaprosiliśmy właścicieli lub przedstawicieli firm, które należą do grona naszych największych odbiorców – mówi Katarzyna Borecka z działu marketingu Monier, współorganizator wyjazdu. Grupę uczestników stanowiły głównie osoby w przedziale wiekowym 40-50 lat.
Aby podróż nie była zbyt uciążliwa, firma Monier postanowiła wybrać miejsce z jednej strony dość egzotyczne, ale oddalone od Polski najwyżej 3- 4 godziny lotu. Dlatego wybór padł na Portugalię.
 
Realizacja
Przygotowania do eventu trwały ponad pół roku. Po konsultacjach ze zleceniodawcą firma Unique Moments postanowiła zamiast atrakcji sportowych zaproponować program nastawiony na wypoczynek i zapoznanie się z kulturą Portugalii. W wyjeździe uczestniczył również prezes koncernu Monier w Europie Wschodniej, Frank Schnieber, wyjazd był więc także okazją do zacieśnienia relacji oraz wymiany doświadczeń i spostrzeżeń dotyczących współpracy klientów z firmą.
Początkowo planowaliśmy wyjazd na kwiecień, ale pył wulkaniczny pokrzyżował nam plany. Postanowiliśmy więc przełożyć termin na czerwiec. Okazało się, że drugi termin wyjazdu wypada w czasie wyborów prezydenckich. Aby nie przesuwać kolejny raz wyjazdu, udało nam się skorygować program tak, aby uwzględnić w nim wybory. Większość osób wzięła zaświadczenia, by móc oddać swój głos na polskiego prezydenta w Lizbonie – mówi Tomasz Jamroziński, porduct manager w Unique Moments.
Po przylocie i zakwaterowaniu w hotelu, pierwsze popołudnie upłynęło pod znakiem muzyki fado, która zyskała spore uznanie wśród uczestników. Wieczór muzyczny odbył się w restauracji Bacalhau de Molho, jednym z bardziej modnych miejsc grających fado. Kolejny dzień poświęcony był na zwiedzanie Lizbony. Na trasie znalazły się najpiękniejsze zakątki miasta m.in. plac Marqu es de Pombal, zamek Saint George, dzielnice Alfama i Baixa, które stanowią centrum turystyczne stolicy. Po zwiedzaniu na uczestników czekał wieczór w jednym z największych w Europie kasyn – Casino Estoril.Następnego dnia organizatorzy zaproponowali rejs wybrzeżem Lizbony i Cascais na wynajętych jachtach Manhattan 52 i Azimut 52. Jachty te łączą w sobie sportowy charakter z luksusowym wykończeniem i nowinkami technicznymi, które uprzyjemniły wycieczkę. Ostatniego dnia, już ze spakowanymi walizkami wszyscy udali się do urn, żeby jeszcze przed wylotem oddać swoje głosy w wyborach prezydenckich.
 
Wnioski
Ponad półroczne przygotowania zaowocowały programem dostosowanym do preferencji uczestników, co pokazały oceny, jakie wystawili pod koniec wyjazdu. – Plan spotkania idealnie był skrojony na potrzeby naszej grupy. W drodze powrotnej uczestnicy wyjazdu wypełniali ankiety, w których dokonali oceny poszczególnych aspektów organizacji – m.in. hotelu,zaproponowanych atrakcji, pracy koordynatora oraz ogólnej oceny całego wyjazdu. Średnia ocena w skali 1-10 na większość pytań wynosiła ok. 9 punktów. To znakomity wynik, biorąc pod uwagę, że nasi goście należą do grona wymagających osób – podsumowuje Katarzyna Borecka.
MICE Polnad 12/87
 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2021) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2021 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism