konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Czytelnia

zobacz wszystkie

Nowy konkurs na najlepszą ofertę Targów Event 2011

 

Po raz pierwszy wystawcy Targów Event będą mogli wziąć udział w konkursie na najlepszą ofertę. Propozycje mogą być zgłaszane w pięciu kategoriach: produkty, usługi i technologie eventowe, atrakcje eventowe, obiekty eventowe, bar i catering oraz bezpieczeństwo i porządek. Na laureatów konkursu czeka m.in. logo „Najlepszy produkt Targów Event 2011” oraz atrakcyjne pakiety promocyjne. III Targi Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów Event 2011 odbędą się w dniach 5 i 6 października w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.
 
- Rynek eventowy rozwija się w Polsce coraz prężniej, oferując wiele nowoczesnych i ciekawych produktów oraz usług. Konkurencja jest duża, dlatego dzięki organizowanemu na Targach Event konkursowi, chcemy naszym wystawcom dać niepowtarzalną okazję, by wyróżnili swoje produkty na rynku spośród innych. Zwycięzcy będą mogli wykorzystać w promocji prestiżowe logo, będące znakiem wysokiej jakości oraz skorzystać z atrakcyjnych form promocji. W tym roku przygotowujemy konkurs po raz pierwszy i zachęcamy wszystkich wystawców Targów Event 2011 do zgłaszania swoich propozycji - mówi Dawid Chłopik, Project Manager w MT Targi, odpowiedzialny za organizację Targów Event.
 
Promocyjne nagrody
Zwycięzców wyłoni komisja konkursowa składająca się z przedstawicieli zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej oraz organizatorów Targów Event. Na laureatów czeka unikatowe logo „Najlepszy produkt Targów Event 2011” w danej kategorii, okolicznościowe dyplomy oraz pakiety promocyjne, w skład których wchodzą m.in.: prezentacje zwycięskich firm na portalach, sponsorowane artykuły, reklama w prasie, vouchery na reklamę w wybranych serwisach internetowych czy mailingi. Pakiety promocyjne zostały przygotowane przez: serwis marketingowiec.pl, Grupę IP Tourism - właściciela portali Konferencje.Com i Konferencje.Com.Pl , serwisy organizatorzyimprez.pl, e-konferencje.pl oraz firmę grupa24h.pl. Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród nastąpi 5 października, podczas Wieczoru Wystawców. 
 
Spotkanie eventowców
Targi dedykowane są ściśle branży eventowej, prezentowany jest tu bowiem wszechstronnych katalog produktów i usług wykorzystywanych przy organizacji różnorodnych imprez. Wydarzenie daje szansę na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, porównanie aktualnych ofert dostępnych na rynku czy poszerzenie wiedzy podczas organizowanych szkoleń i konferencji. W targach uczestniczą przedstawiciele firm eventowych, agencji reklamowych i PR, a także przedstawiciele samorządów odpowiedzialni za przygotowywanie wydarzeń w miastach, gminach i powiatach.  Impreza skupia także organizatorów wydarzeń firmowych, sportowych, targowych, politycznych, naukowych, artystycznych czy społecznych. W tym roku Targom Event 2011 będzie towarzyszyła niezależna impreza - Targi WorldHotel 2011, dzięki której zwiedzający będą mieli szansę poznać również ofertę dla hotelarstwa, a wystawcy - zaprezentować swoje propozycje przedstawicielom rynku HoReCa.
 
Obowiązkowa rejestracja
Wszystkich zwiedzających obowiązuje rejestracja na miejscu lub on-line. Do 3 października trwa rejestracja na stronie www.targievent.pl/rejestracja uprawniająca do bezpłatnego wstępu na Targi Event 2011, a także WorldHotel 2011. Osoby niezarejestrowane on-line będą mogły na miejscu, podczas trwania targów, wykupić bilet wstępu obowiązujący na obie imprezy.
 
Więcej informacji na temat targów można uzyskać na stronie www.targievent.plforum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism