konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (26)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Czytelnia

zobacz wszystkie

Spotkanie Gwiazdkowe SBE - Akcja Elfy SBE

Tegoroczne spotkanie gwiazdkowe branży eventowej odbyło się 13 grudnia 2011 i miało miejsce  Klubie 1500 m2 na warszawskim Powiślu. Głównym punktem programu była akcja Elfy SBE czyli zbiórka darów dla dzieci z Domu Dziecka "Słoneczny Dom" z Radomia. Zgromadzeni goście mogli z pewnością stwierdzić, iż w ten świetlisty wieczór postindustrialne przestrzenie starej drukarni kartograficznej  spowite były niezwykłą atmosferą. Przekazanie wszystkich paczek przyniesionych przez około 100 darczyńców oraz pięknie wystrojonej dwumetrowej choinki nastąpiło następnego dnia do specjalnie zaaranżowanej sortowni w firmie ICP Group S.A. (dawniej Incentive Concept Poland), inicjatora akcji.

 
W ramach podziękowań za hojność, SBE wraz z Partnerami zorganizowało dla gości prawdziwie przedświąteczny wieczór gier, relaksu i tańca. Jeden z sal klubu 1500 m2 przemieniła się w mobilny salon piękności dzięki udziałowi Time Spa Zen oraz wizażystkom od Mary Kay, które w czasie spotkania malowały chętne Panie oraz doradzały w kwestii makijażu sylwestrowego. Uczestnicy Chilloutu mogli skorzystać z dwóch stanowisk do masażu całego ciała oraz specjalnego krzesła do masażu karku i pleców, a także wspaniale nawilżyć swoje dłonie. Kosmetyczną bombką świąteczną było rozdanie prezentów ufundowanych przez markę Dr Hauschka. Scenografię przestrzeni Spa dopełniły białe kanapy i pufy, użyczone nam przez firmę, nomen omen, Puff Puff. 
 

Kolejne pomieszczenia 1500 m2 zapraszały do strefy wirtualnych gier zorganizowanych przez Budda Bag, członka SBE. Na wygodnych poduchach można było wypocząć, porozmawiać lub poobserwować bawiących się na konsolach Xbox z systemem Kinect. Jeżdżono na nartach, boksowano się i uprawiano gimnastykę taneczną.
 
A na scenie królowały rytmy serwowane przez zespół Bad Hamsters, który podobno rozpoczął swoją działalność w niewyjaśnionych okolicznościach, zataczając kręgi na polu kukurydzy pewnej letniej nocy w 2008 roku. Od tej pory, piątka muzyków występuje na licznych scenach eventowych, proponując  energiczną muzykę na żywo z gatunku rock 'n' roll, rockabilly, swing. 
 
Zupełnie inny nastrój zaproponowało Qlturovo, w osobach Edyty Jaroszewicz i Marcina Domańskiego, w niezwykle gorącym wykonaniu tanga argentyńskiego. Po występie, goście zostali zaproszeni do wspólnej nauki kroków tego wyjątkowego tańca, łączącego subtelność i elegancję, zmysłowość z drapieżnością. Tańczenie tanga wydobywa ukryte talenty taneczne, przełamuje nieśmiałość, jest tańcem socjalnym, integrującym, wywołuje pozytywną energię. 
 
Świąteczną atmosferę spotęgowała scenografia stworzona na tę okazję przez firmę Confetti Art, która udekorowała 1500m2 lewitującymi, świetlistymi balonami, przywodzącymi jednoznacznie na myśl choinkowe bombki. Zresztą podobne do tych, które zostały podarowane akcji Elfy SBE i zawieszone na naszej pachnącej jodle, królującej na środku sali. I całe szczęście, że była rozłożysta, bo w miarę upływu wieczoru przybywało pod nią prezentów dla milusińskich z Domów Dziecka. 
 
Już wkrótce zdamy relację z imprezy mikołajkowej z 18 grudnia, podczas której zostały dzieciom przekazane paczki podarowane przez gości bawiących się na Chilloucie Gwiazdkowym, ale także przez wszystkich sympatyków SBE, którzy nie mogli być obecni, a którzy przekazali dary bezpośrednio do sortowni.
 
Andrzej Bagniuk, Prezes SBE podsumował : "Tegoroczna wigilia branży eventowej była z całą pewnością wyjątkowa. Zamknęła piękną klamrą pierwszy rok działalności SBE od momentu rejestracji. Udało się zrealizować warsztaty z zakresu etyki, scenografii, multimediów i cateringu, debatę na temat nastrojów w branży eventowej oraz konferencję Pt. „Event Manager, Człowiek Renesansu”. SBE współorganizowało lub objęło patronatem 11 innych wydarzeń, w tym II Mistrzostwa Polski Branży eventowej w narciarstwie alpejskim oraz imprezę  Creative Heads. Na koniec roku przybyło nam kolejnych 14 członków. Udało się wypracować i zatwierdzić Strategię Rozwoju Stowarzyszenia Branży Eventowej na lata 2012-2013. Sporo pozytywów jak na początek ale oczywiście przed nami ciągle bardzo dużo pracy . Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, wsparcie i wiarę w naszą inicjatywę!" 
 

Autor: Krzysztof Chorąży 

Autor: Krzysztof Chorąży 

Autor: Krzysztof Chorąży 

Autor: Krzysztof Chorąży 
 

 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2021) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2021 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism