konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Czytelnia

zobacz wszystkie

Miejsce na szkolenie, konferencję czy aktywną integrację

 
Ośrodek Zalesie Mazury Active oferuje komfortową bazę noclegową, pyszną domową kuchnię, wysoki standard obsługi biznesowej oraz specjalne rabaty na noclegi   i wyżywienie dla firm szkoleniowych oraz organizacji pozarządowych.
 
LOKALIZACJA
 
Położenie nad brzegiem jeziora, z dala od miejskiego zgiełku, pozwala na wyciszenie i odpoczynek od pracowniczej rutyny. Lokalizacja w sercu Warmii i Mazur, wśród malowniczej, dziewiczej przyrody czyni z tego miejsca oazę spokoju, sprzyja uwolnieniu myśli od codziennych trosk, koncentracji podczas szkolenia, a tym samym zamierzonej efektywności biznesowej wyjazdu. Dogodna komunikacja droga krajową nr 16 skraca czas podróży uczestników konferencji z całego kraju, a szczególnie z rejonu Polski Północno-Wschodniej.
 
BAZA NOCLEGOWA
 
Ośrodek Zalesie dysponuje 150 miejscami noclegowymi w dwóch komfortowych budynkach hotelowych w pokojach 2- i 3-osobowych oraz trzech 4-osobowych studiach. W ośrodku istnieje możliwość przyjęcia osób z niepełnosprawnością ruchową – 9 pokoi jest dostosowanych do tego celu w tym 2 pokoje zawierają udogodnienia dla osób z niepełnosprawnością w stopniu znacznym. Możliwość taka wyróżnia Zalesie wśród innych miejsc w regionie jak również w całej Polsce.
 
KONFERENCJE I SZKOLENIA
 
 
Centrum konferencyjno-szkoleniowe Zalesia Mazury Active SPA tworzy pięć profesjonalnych sal konferencyjnych o wielu możliwościach aranżacyjnych. Sale mogą pomieścić, w zależności od ustawienia, od 15 do 200 osób. Stałe, wliczone w cenę wynajmu Sali wyposażenie, stanowią: rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, a w salach o powierzchni powyżej 100 m2 – również profesjonalne nagłośnienie. Na terenie Ośrodka goście mogą bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego Internetu w technologii Wi-Fi. Podczas spotkań zorganizowanych ośrodek Zalesie zapewnia poczęstunek w postaci przerw kawowych i całodziennego wyżywienia. To co Zalesie wyróżnia to doskonała kuchnia pełna polskich i regionalnych smaków. 
 
INTEGRACJA I REKREACJA
 
 
Ośrodek dysponuje szeroką gamą autorskich propozycji konkurencji  i zabaw sportowo-rekreacyjnych w zielonym plenerze, również z opcją na niepogodę. Dzięki interesującej formule, powodują one oczekiwaną interakcję uczestników, bawią i sprzyjają integracji zespołu. 
 
Wszyscy goście korzystają bezpłatnie ze strefy Wellness – Mazurskiej Krainy Relaksu Spa, w skład której wchodzą: dwie wanny jacuzzi, sauna fińska, sauna infrared, łaźnia parowo-ziołową, caldarium, balia schładzająca oraz piaszczysta plaża relaksacyjna. Klimatyczne, utrzymane w duchu tradycji regionu, SPA zaprasza do pięciu gabinetów zabiegowych, w których wykwalifikowani terapeuci zadbają o doskonałe samopoczucie, relaks i odnowę sił witalnych naszych gości.
 
W ramach pobytu konferencyjnego lub szkoleniowego, po wielu godzinach spędzonym w sali lub na dobry początek dnia, oferujemy bezpłatne zajęcia z instruktorem. Do wyboru Joga, Pilates, Relaksacja, Medytacje, Nordic Walking, Siatkówka, czy Bule. 
 
 
więcej informacji na stronie internetowej www.zalesiemazury.pl w zakładce „Biznes”forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism