konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Czytelnia

zobacz wszystkie

Neptunus – eventy szyte na miarę

Obecnie udany event to nie tylko ciekawy pomysł i odpowiedni budżet, ale także dobrze dobrane miejsce, w którym dane wydarzenie zostanie zrealizowane. Nowoczesne tymczasowe konstrukcje są odpowiedzią na ogromne zapotrzebowanie branży eventowej – pozwalają w łatwy i szybki sposób stworzyć nieszablonową przestrzeń, w pełni dopasowaną do wymagań i oczekiwań organizatorów imprezy. Dorrie Eilers, dyrektor firmy Neptunus, przedstawia przykłady rozwiązań mobilnych, które sprawdziły się przy organizacji dużych imprez. 
 

Udział w sportowym wydarzeniu roku

Jednym z przykładów wykorzystania obiektów tymczasowych na potrzeby dużego eventu są konstrukcje zbudowane na Euro 2012, które bezwątpienia było największym wydarzeniem sportowym minionego roku. Organizacja tego typu imprezy to ogromne wyzwanie logistyczne. Ważnym elementem jest organizacja centrów prasowych, dzięki którym informacje o aktualnych wydarzeniach mogą być na bieżąco przekazywane opinii publicznej. Na zlecenie BIEG 2012 i POSIR, czyli instytucji działających dla organizatora mistrzostw, firma Neptunus zbudowała innowacyjne obiekty i zapewniła wysoki standard pracy dziennikarzom z całego świata w Poznaniu i Gdańsku. W ramach tego wydarzenia powstały także Centra Wolontariatu – aby zapewnić osobom pracującym przy Euro 2012 maksymalny komfort pracy. Konstrukcje typu Evolution charakteryzuje pełna elastyczność, która pozwalające maksymalnie dostosować obiekt do potrzeb, szybki czas realizacji projektu oraz możliwość budowy w dowolnym miejscu. Dodatkowo spełniają one najwyższe standardy, dzięki czemu w pełni profesjonalnie zastępują stałe obiekty – z tą różnicą, że mogą powstać w krótkim czasie i praktycznie każdym miejscu.


Event dla miłośników motoryzacji

 

Na bemowskim lotnisku w Warszawie corocznie odbywają się targi motoryzacyjne połączone z imprezą Motor Show. Organizatorem targów jest firma Inter Cars – czołowy dostawca części samochodowych. Również na takim evencie konstrukcje tymczasowe okazały się trafionym rozwiązaniem. Duża elastyczność obiektów mobilnych pozwoliła na przygotowanie wielkopowierzchniowych hal wystawowych dla osób biorących udział w targach. Łącznie było to ponad 17 tys. m2 powierzchni. Możliwość wielu kombinacji namiotów, pawilonów, hal i tymczasowych konstrukcji pozwala na niezawodne dostosowanie projektowanej powierzchni do potrzeb wydarzenia. Dzięki temu wydarzenie takie jak targi może zostać zorganizowane w dowolnym miejscu i w pełni komfortowo odbyć się bez względu na warunki pogodowe.

Odrobina luksusu

Masterpiece London to prestiżowe targi dzieł sztuki, rzemiosła artystycznego i antyków. Można na nim zobaczyć luksusowe auta, wina,elementy wyposażenia i wystroju wnętrz, ekskluzywną biżuterię oraz dzieła reprezentujące sztuki piękne w przekroju od starożytności do współczesności. Event tego rodzaju wymaga wyjątkowej oprawy. Organizatorzy poszukiwali miejsca, w którym możliwe byłoby stworzenie atmosfery zarówno lekkości, jak i nowoczesności. W odpowiedzi na te potrzeby, po połączeniu trzech hal Evolution, powstało ponad 15 tys. m2 powierzchni pełnej luksusu. Aby nadać im odpowiedni charakter zadbano o stylowy wystrój wnętrza oraz estetyczne wykończenie zewnętrzne, aby podkreślić ekskluzywny i nowoczesny charakter targów.
 
 
Bez względu na to, czy są to zawody sportowe, pokazy nowych produktów, zloty miłośników danej branży, czy też impreza z okazji jubileuszu firmy budowle tymczasowe i rozwiązania mobilne w pełni odpowiadają na rosnące potrzeby branży eventowej. Po pierwsze są elastyczne, dzięki czemu bez problemu dostosujemy je do każdego projektu. Są też nowoczesne, a dzięki zastosowaniu  najnowszych technologii również ekologiczne. Dodatkowo charakteryzują się także szybkim i łatwym montażem,  a po demontażu ich elementy mogą być użyte ponownie. Zgodnie z wymaganiami organizatorów powstają namioty, hale i inne konstrukcje, które w każdym calu odpowiadają zapotrzebowaniu danego eventu. Co najważniejsze, osoby pracujące w branży eventowej pozbywają się ograniczenia w postaci miejsca – dzięki rozwiązaniom tymczasowym mogą tworzyć niestandardowe projekty niezależnie od lokalizacji, które na długo pozostaną w pamięci uczestników.

Joanna Berger
LEWIS PR – Global Communications

 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2022) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2022 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism